MEČ
09.09.19 | 1. kolo kval. | Eszter Meri | Stella Kovacicova | 6-4, 6-1 | W15 Szekesfehervar | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Slovakia
16.01.01, 23 Godina
16.01.01, 23 Godina
Eszter Meri vs. Stella Kovacicova - Međusobni mečevi
09.09.19 | 1. kolo kval. | Eszter Meri | Stella Kovacicova | 6-4, 6-1 | detalj meča | W15 Szekesfehervar | zemlja |
Eszter Meri form & Stella Kovacicova form
Eszter Meri - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Lois Boisson | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Alba Rey Garcia | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Kaitlin Quevedo | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Emma Tothova | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Mio Mushika | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Aneta Laboutkova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 7-62, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Olivia Gram | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
07.10.23 Polufinale | vs. Tamara Curovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
06.10.23 Četvrtfinale | vs. Costanza Traversi | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
05.10.23 2. kolo | vs. Jana Vanik | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Julie Struplova | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Yoana Konstantinova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Luca Udvardy | 6-3, 5-7, 0-2, - Eszter Meri - odustajanje | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
14.08.23 kval. | vs. Anna Gabric | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-68, 7-5 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Victoria Kan | 6-72, 2-6 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Jana Bojovic | 6-0, 5-7, 10-5 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Vivien Noemi Faludi | 6-0, 6-1 | detalj meča |
Stella Kovacicova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.03.24 kval. | vs. Iveta Dapkute | 6-4, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Herrington | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
04.03.24 2. kolo kval. | vs. Lucrezia Musetti | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lara Michel | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Lucia Tognoni | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Jasna Kaltak | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Mira Antonitsch | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.23 kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 7-65, 8-10 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-61, 6-73, 6-3 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
17.10.23 kval. | vs. Stefanie Auer | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 6-1, 1-6, 10-8 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Gasparovic | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Emma Slavikova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
06.06.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 3-5, - Stella Kovacicova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Warmbad - zemlja | ||||
21.05.23 2. kolo kval. | vs. Polina Leykina | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Livia Keller | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Lara Salden | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.23 kval. | vs. Sarah Kanduth | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
21.11.22 kval. | vs. Ilinca Dalina Amariei | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
20.11.22 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Athina Pitta | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.22 2. kolo | vs. Simona Ogescu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
02.11.22 1. kolo | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
27.06.22 2. kolo kval. | vs. Jelena Kovac | 6-1, 3-6, 10-12 | detalj meča |