Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Holland
27.10.02, 21 Godina
27.10.02, 21 Godina
Enola Chiesa vs. Vanja Gudelj - Međusobni mečevi
11.04.21 | 1. kolo kval. | Enola Chiesa | Vanja Gudelj | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Enola Chiesa form & Vanja Gudelj form
Enola Chiesa - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - odustajanje | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | detalj meča |
Vanja Gudelj - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Mozgaleva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Deborah Chiesa | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexia-Shara Iancu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Nina Vargova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Noka Juric | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Simina Maria Ionel | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Eva Garkusha | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Gio Jang | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Rebeka Antal | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Elena Giovanna Giessler | 7-5, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Cayetana Gay | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Garri Murcia | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Marta Pico Navarro | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Maria Andrienko | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-2, 3-0, Judith Hernandez Miranda - odustajanje | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kayla Lorrimer | 5-7, 7-5, 16-14 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Suhani Patil | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Iveta Dapkute | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Ilie | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Julia Konishi Camargo Silva | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Koklina | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Anna Chekanskaya | 6-76, 1-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Gyeong Seo Lee | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Mahin Qureshi | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Taylor Gruber | 1-6, 3-6 | detalj meča |