MEČ
09.07.19 | kval. | Enola Chiesa | Julita Saner | 6-4, 6-4 | W15 Bucharest | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Enola Chiesa | Julita Saner | |
1. servis % | 37/61 (61%) | 42/59 (71%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/37 (62%) | 23/42 (55%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 14/24 (58%) | 5/17 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/8 (63%) | 3/7 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/59 (53%) | 24/61 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/120 (57%) | 52/120 (43%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Enola Chiesa | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Julita Saner | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Enola Chiesa | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
2-2 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Enola Chiesa | 2-3 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30 | ||
3-3 | Julita Saner | |
0-0 | ||
Enola Chiesa | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-40[BP] | ||
4-4 | Julita Saner | |
0-0 | ||
Enola Chiesa | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Julita Saner | |
0-0, 0-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Enola Chiesa | 0-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Enola Chiesa | 2-1 | |
0-0, 0-15 | ||
2-2 | Julita Saner | |
0-0, 30-0, 30-15, A-40[BP] | ||
Enola Chiesa | 3-2 | |
0-0, 0-30 | ||
4-2 | Julita Saner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Enola Chiesa | 4-3 | |
0-0 | ||
4-4 | Julita Saner | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Enola Chiesa | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Enola Chiesa vs. Julita Saner - Međusobni mečevi
27.08.22 | Polufinale | Enola Chiesa | Julita Saner | 6-2, 1-6, 7-5 | detalj meča | W15 Norrkoping | zemlja |
09.07.19 | kval. | Enola Chiesa | Julita Saner | 6-4, 6-4 | detalj meča | W15 Bucharest | zemlja |
Enola Chiesa form & Julita Saner form
Enola Chiesa - Posljednji mečevi
W15 Le - zemlja | ||||
23.03.24 Polufinale | vs. Alice Tubello | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Merel Hoedt | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Clara Vlasselaer | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Helena Stevic | 7-5, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
12.02.24 1. kolo kval. | vs. Viola Turini | 6-2, 3-6, 6-10 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Celine Simunyu | 5-7, 6-74 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Kseniia Piskareva | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Ani Vangelova | 6-2, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Adriana Reami | 4-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
08.11.23 2. kolo | vs. Ariana Geerlings | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 1-6, 6-2, 5-7 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Barbara Dessolis | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 kval. | vs. Chiara Fornasieri | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Talleri | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
10.10.23 1. kolo kval. | vs. Alessandra Teodosescu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.09.23 Finale | vs. Mara Guth | 4-6, 0-2, - Enola Chiesa - odustajanje | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Tea Lukic | 6-76, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Lavinia Morreale | 4-6, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Daria Stefania Malaescu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Fiano - zemlja | ||||
10.09.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.09.23 Polufinale | vs. Denise Valente | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
08.09.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Abbagnato | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
07.09.23 2. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-3, 7-5 | detalj meča |
Julita Saner - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Alice Battesti | 6-3, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-2, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.02.24 kval. | vs. Gaia Parravicini | 3-6, 6-1, 6-10 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Beatrice Stagno | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Luisa Hrda | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 4-6, 7-5, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Carson Branstine | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Lanca | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Ferdaous Bahri | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Daria Lopatetskaya | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Phillippa Preugschat | 1-6, 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Diana Martynov | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
03.10.23 1. kolo | vs. Yelyzaveta Kotliar | 6-4, 3-1, Yelyzaveta Kotliar - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Gina Feistel | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Elisabeth Iila | 4-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.09.23 1. kolo | vs. Isabella Maria Serban | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Suzan Lamens | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Jantje Tilbuerger | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sara Borkop | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
18.07.23 kval. | vs. Ella Haavisto | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Viktoria Veleva | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Carolina Kuhl | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.06.23 2. kolo | vs. Eleanor Baglow | 7-65, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Kateryna Lazarenko | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.06.23 Četvrtfinale | vs. Anja Wildgruber | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
15.06.23 2. kolo | vs. Emma Martellenghi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.06.23 1. kolo | vs. Aminata Sall | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Magdalini Adaloglou | 6-4, 0-6, 3-6 | detalj meča |