MEČ
22.05.23 | kval. | Emma Tothova | Karolina Vlckova | 6-76, 6-4, 6-2 | W40 Otocec | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Emma Tothova | Karolina Vlckova | |
1. servis % | 76/113 (67%) | 63/100 (63%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 47/76 (62%) | 34/63 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/37 (49%) | 17/37 (46%) |
Osvojene break-lopte | 7/8 (88%) | 4/10 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 49/100 (49%) | 48/113 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 114/213 (54%) | 99/213 (46%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 9 |
Asovi | 2 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Emma Tothova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-A | ||
Emma Tothova | 0-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emma Tothova | 0-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-4 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emma Tothova | 2-4 | |
0-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-4 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Emma Tothova | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emma Tothova | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30 | ||
6-5 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emma Tothova | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 3-3, 4-3, 5-4, 5-5, 6-5, 6-6, 6-7 | ||
6-76 |
2 | ||
Emma Tothova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Emma Tothova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emma Tothova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emma Tothova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-2 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emma Tothova | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Emma Tothova | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Emma Tothova | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Karolina Vlckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emma Tothova | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emma Tothova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Karolina Vlckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Emma Tothova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Czech Republic
17.10.00, 23 Godina
15091 $
17.10.00, 23 Godina
15091 $
Emma Tothova vs. Karolina Vlckova - Međusobni mečevi
22.05.23 | kval. | Emma Tothova | Karolina Vlckova | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | W40 Otocec | zemlja |
14.02.22 | 2. kolo kval. | Emma Tothova | Karolina Vlckova | 7-5, 6-2 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Emma Tothova form & Karolina Vlckova form
Emma Tothova - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Julie Belgraver | 1-6, 7-62, 5-7 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aneta Kladivova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alisa Kummel | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Eszter Meri | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Margot Phanthala | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Natalia Krockova | 6-71, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Zhanel Rustemova | 6-4, 3-6, 2-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 4-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Costanza Traversi | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Anastasiia Firman | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-74, 5-7 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Silvia Njiric | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Tatiana Pieri | 4-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
22.08.23 1. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Denislava Glushkova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
15.08.23 kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-0, 2-6, 10-5 | detalj meča | |
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Kuznetsova | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
08.08.23 kval. | vs. Panna Bartha | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Novak | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Gabriela Skrabalova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Berta Bonardi | 7-63, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
17.07.23 kval. | vs. Ivana Sebestova | 2-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Claudia Hoste Ferrer | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Aravane Rezai | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 La - tvrda | ||||
05.06.23 kval. | vs. Maria Kozyreva | 4-6, 7-5, 3-6 | detalj meča |
Karolina Vlckova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Nina Alibalic | 6-2, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Lavinia Morreale | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Antonina Sushkova | 4-6, 7-65, 14-12 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Marie Weckerle | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Patricija Paukstyte | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Pia Vargas-Lopez | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Aschaffenburg - zemlja | ||||
11.07.23 kval. | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Stresnakova | 7-5, 2-1, Katarina Stresnakova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Klosters - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Lara Schmidt | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Giada Ciampa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kranjska - zemlja | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Gina Feistel | 6-3, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Elena Milovanovic | 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
22.05.23 kval. | vs. Emma Tothova | 7-66, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Sumejja Isic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Poertschach - zemlja | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 2-6, 7-62, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.04.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 6-3, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.04.23 kval. | vs. Yu Shan | 6-1, 6-73, 3-10 | detalj meča | |
03.04.23 2. kolo kval. | vs. Tabeth Tadoum | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.23 1. kolo | vs. Xinxin Yao | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
15.11.22 1. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W15 Solarino - tepih | ||||
01.11.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.10.22 1. kolo | vs. Kristina Paskauskas | 5-7, 0-6 | detalj meča |