MEČ
03.07.20 | 1. kolo | Emma Raducanu | Alicia Barnett | 1-6, 7-64, 10-6 | All Lower | zemlja |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Emma Raducanu | 0-4 | |
0-0 | ||
1-4 | Alicia Barnett | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
Emma Raducanu | 1-5 | |
0-0, 0-30 | ||
1-6 |
2 | ||
0-0 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-30 | ||
Emma Raducanu | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
1-1 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Emma Raducanu | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Alicia Barnett | |
0-0 | ||
Emma Raducanu | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30 | ||
2-4 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40, 40-40, 40-A | ||
Emma Raducanu | 2-5 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
3-5 | Alicia Barnett | |
0-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Emma Raducanu | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-5 | Alicia Barnett | |
0-0, 0-15, 15-30, 15-40 | ||
Emma Raducanu | 5-6 | |
0-0, 30-0 | ||
(0) | Alicia Barnett | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
(1) | Alicia Barnett | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
Emma Raducanu | (2) | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
Emma Raducanu | (3) | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
(4) | Alicia Barnett | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
Emma Raducanu | (5) | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
Emma Raducanu | (6) | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 2-3, 3-3, 4-3, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
3 | ||
Emma Raducanu | 0-0 | |
1-0 | Alicia Barnett | |
0-0 | ||
Emma Raducanu | 2-2 | |
3-3 | Alicia Barnett | |
Emma Raducanu | 4-3 | |
5-3 | Alicia Barnett | |
Emma Raducanu | 8-4 | |
8-6 | Alicia Barnett | |
Emma Raducanu | 9-6 | |
10-6 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emma Raducanu vs. Alicia Barnett - Međusobni mečevi
03.07.20 | 1. kolo | Emma Raducanu | Alicia Barnett | 1-6, 7-64, 10-6 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Emma Raducanu form & Alicia Barnett form
Emma Raducanu - Posljednji mečevi
Indian Wells - tvrda | ||||
11.03.24 3. kolo | vs. Aryna Sabalenka | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
09.03.24 2. kolo | vs. Dayana Yastremska | 4-0, Dayana Yastremska - odustajanje | detalj meča | |
07.03.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
12.02.24 1. kolo | vs. Anhelina Kalinina | 0-6, 6-76 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
05.02.24 1. kolo | vs. Marie Bouzkova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Yafan Wang | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Shelby Rogers | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
04.01.24 2. kolo | vs. Elina Svitolina | 7-65, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
02.01.24 1. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
Stuttgart - zemlja | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
22.03.23 1. kolo | vs. Bianca Vanessa Andreescu | 3-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
14.03.23 4. kolo | vs. Iga Swiatek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
13.03.23 3. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-1, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
11.03.23 2. kolo | vs. Magda Linette | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
09.03.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
18.01.23 2. kolo | vs. Cori Gauff | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
16.01.23 1. kolo | vs. Tamara Korpatsch | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
05.01.23 2. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-0, 5-7, 0-0, - Emma Raducanu - odustajanje | detalj meča | |
03.01.23 1. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Ostrava - dvorana | ||||
04.10.22 1. kolo | vs. Daria Kasatkina | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
24.09.22 Polufinale | vs. Jelena Ostapenko | 6-4, 3-6, 0-3, - Emma Raducanu - odustajanje | detalj meča | |
23.09.22 Četvrtfinale | vs. Magda Linette | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
22.09.22 2. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
21.09.22 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
Portoroz - tvrda | ||||
15.09.22 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 5-7, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
12.09.22 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 6-2, 5-3, Dayana Yastremska - odustajanje | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
30.08.22 1. kolo | vs. Alize Cornet | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
Cincinnati - tvrda | ||||
18.08.22 3. kolo | vs. Jessica Pegula | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
17.08.22 2. kolo | vs. Victoria Azarenka | 6-0, 6-2 | detalj meča |
Alicia Barnett - Posljednji mečevi
Granby - tvrda | ||||
20.08.22 1. kolo kval. | vs. Jana Fett | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-72, 6-75 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Xenia Bandurowska | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Wiesbaden - zemlja | ||||
02.05.22 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W80 Oeiras - zemlja | ||||
06.04.22 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
04.04.22 kval. | vs. Andreea Mitu | 1-6, 6-78 | detalj meča | |
03.04.22 1. kolo kval. | vs. Anna Siskova | 7-5, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
W60 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 3-6, 7-65, 7-10 | detalj meča | |
W60 Grenoble - dvorana | ||||
10.02.22 2. kolo | vs. Martina Trevisan | 6-2, 1-6, 5-7 | detalj meča | |
08.02.22 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
07.02.22 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 7-64, 6-77, 10-6 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Jenifer Anger | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
W60 Andrezieux - dvorana | ||||
24.01.22 1. kolo kval. | vs. Ines Nicault | 4-6, 7-63, 8-10 | detalj meča | |
W25 Selva - dvorana | ||||
28.11.21 1. kolo kval. | vs. Jennifer Ruggeri | 3-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
W25 Funchal - tvrda | ||||
15.11.21 kval. | vs. Angelica Moratelli | 5-7, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Sashi Kempster | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Sada Nahimana | 4-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
28.10.21 2. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
27.10.21 1. kolo | vs. Emeline Dartron | 7-5, 6-78, 7-5 | detalj meča | |
25.10.21 kval. | vs. Camilla Rosatello | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
24.10.21 1. kolo kval. | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Hamburg - dvorana | ||||
18.10.21 kval. | vs. Mallaurie Noel | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
18.10.21 1. kolo kval. | vs. Mariana Drazic | 3-6, 6-2, 10-7 | detalj meča | |
W80+H Le - tvrda | ||||
26.09.21 1. kolo kval. | vs. Estela Perez-Somarriba | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
23.09.21 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
22.09.21 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 7-63, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
21.09.21 kval. | vs. Elysia Bolton | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
20.09.21 1. kolo kval. | vs. Sashi Kempster | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
13.09.21 kval. | vs. Weronika Falkowska | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
12.09.21 1. kolo kval. | vs. Carolina Caetano Reis | 6-1, 6-0 | detalj meča |