Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
France
13.06.00, 23 Godina
13.06.00, 23 Godina
Emma Lene vs. Ambre Feder - Međusobni mečevi
31.05.21 | 2. kolo kval. | Emma Lene | Ambre Feder | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
13.12.18 | 2. kolo | Emma Lene | Ambre Feder | 6-2, 6-3 | detalj meča | Monastir | tvrda |
Emma Lene form & Ambre Feder form
Emma Lene - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
28.03.24 1. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-77, 2-6 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Amandine Monnot | - | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
22.02.24 1. kolo | vs. Marie Benoit | 6-1, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Dalila Spiteri | 7-63, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 7-5, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-2, 6-71, 6-1 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Manon Leonard | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Le - tvrda | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Clara Vlasselaer | 5-7, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Sarah Iliev | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Brandy Mina | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Petit - tvrda | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Maria Mateas | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Isabelle Boulais | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
18.01.24 2. kolo | vs. Lian Tran | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Audrey Moutama | 6-3, 7-63 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
21.12.23 Četvrtfinale | vs. Lena Papadakis | 6-4, 6-73, 3-6 | detalj meča | |
20.12.23 2. kolo | vs. Valery Gynina | 6-2, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
16.12.23 Polufinale | vs. Valeriya Strakhova | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Jia-Jing Lu | 6-3, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Matilde Mariani | 6-2, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Love-Star Alexis | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
16.11.23 3. kolo | vs. Maria Mateas | 6-4, 6-72, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Lilian Poling | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Dejana Radanovic | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
10.11.23 3. kolo | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Olivia Lincer | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
17.10.23 1. kolo | vs. Francesca Jones | 6-75, 3-4, - Emma Lene - odustajanje | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Katherine Barnes | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Imogen Haddad | 3-6, 7-66, 6-3 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Margaux Rouvroy | 1-6, 4-6 | detalj meča |
Ambre Feder - Posljednji mečevi
W25 Glasgow - dvorana | ||||
14.02.22 kval. | vs. Barbora Palicova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Lucy Webber | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Birmingham - dvorana | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Loughborough - dvorana | ||||
25.01.22 1. kolo | vs. Jana Fett | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
24.01.22 kval. | vs. Danielle Daley | 7-64, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Hannah Smith | 4-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.12.21 1. kolo | vs. Akvile Parazinskaite | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.21 kval. | vs. Pia Praefke | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
20.12.21 2. kolo kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 3-6, 6-4, 10-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
15.12.21 1. kolo | vs. Erika Sema | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
14.12.21 kval. | vs. Selya Rakki | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
13.12.21 2. kolo kval. | vs. Patricija Dubinoviciute | 3-6, 6-3, 12-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
17.11.21 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
16.11.21 kval. | vs. Ritage Faizy | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
15.11.21 2. kolo kval. | vs. Malannia Vashkevich | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Fang An Lin | 5-7, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
07.11.21 1. kolo kval. | vs. Ritage Faizy | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Hong Yi Cody Wong | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.10.21 1. kolo | vs. Valentina Gaggini | 3-6, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
05.10.21 kval. | vs. Nifemi Akinbiyi | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.10.21 2. kolo kval. | vs. Feryel Ben Hassen | Feryel Ben Hassen - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.09.21 1. kolo | vs. Lara Pfeifer | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.09.21 kval. | vs. Margaux Komano | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.09.21 2. kolo kval. | vs. Alejandra Gutierrez | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.21 kval. | vs. Marie Villet | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.21 2. kolo kval. | vs. Ranim Rassil | 4-6, 6-0, 10-5 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.09.21 2. kolo | vs. Dalayna Hewitt | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.09.21 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.09.21 kval. | vs. Izabelle Persson | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
13.09.21 2. kolo kval. | vs. Feriel Mahbouli | 6-3, 6-1 | detalj meča |