MEČ
11.11.19 | kval. | Emily Webley-Smith | Yana Sizikova | 6-2, 6-2 | Taipei | tepih |
STATISTIKE MEČA
Emily Webley-Smith | Yana Sizikova | |
1. servis % | 34/46 (74%) | 25/50 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/34 (74%) | 12/25 (48%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 3/12 (25%) | 9/25 (36%) |
Osvojene break-lopte | 6/13 (46%) | 2/3 (67%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/50 (58%) | 18/46 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 57/96 (59%) | 39/96 (41%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 5 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Yana Sizikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Emily Webley-Smith | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Yana Sizikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
2-2 | Yana Sizikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Yana Sizikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Yana Sizikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Emily Webley-Smith | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Yana Sizikova | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Yana Sizikova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 4-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-2 | Yana Sizikova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Emily Webley-Smith | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emily Webley-Smith vs. Yana Sizikova - Međusobni mečevi
11.11.19 | kval. | Emily Webley-Smith | Yana Sizikova | 6-2, 6-2 | detalj meča | Taipei | tepih |
Emily Webley-Smith form & Yana Sizikova form
Emily Webley-Smith - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Caroline Brack | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 1-6, 6-2, 4-10 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Virginia Ferrara | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Mariya Kostyuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Irmak Budak | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Iva Rafailovic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Defne Ursan | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Erwitte - zemlja | ||||
14.08.23 1. kolo kval. | vs. Gina Marie Dittmann | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
07.06.23 1. kolo | vs. Elizabeth Mandlik | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
05.06.23 kval. | vs. Sophie Chang | 7-63, 4-6, 6-1 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Johnson | 3-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Amy Zhu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40+H Calvi - tvrda | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Lola Marandel | 4-6, 6-74 | detalj meča | |
W60 Bellinzona - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 6-4, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W40 Murska - dvorana | ||||
26.03.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Bath - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Amarni Banks | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Tallinn - dvorana | ||||
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Madrid - zemlja | ||||
14.11.22 1. kolo kval. | vs. Martina Di Giuseppe | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
30.10.22 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
23.10.22 1. kolo kval. | vs. Conny Perrin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
10.10.22 kval. | vs. Mia Ristic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
09.10.22 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
W25 Sozopol - tvrda | ||||
03.10.22 kval. | vs. Alice Rame | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Gabriela Miteva | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W100 Landisville - tvrda | ||||
08.08.22 1. kolo kval. | vs. Eden Silva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
24.06.22 2. kolo | vs. Pemra Ozgen | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Yana Sizikova - Posljednji mečevi
Valencia - zemlja | ||||
05.06.22 kval. | vs. Katarina Zavatska | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.06.22 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Julia Middendorf | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Manacor - tvrda | ||||
18.01.22 kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-2, 6-72, 6-10 | detalj meča | |
17.01.22 2. kolo kval. | vs. Klara Ondrejcekova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Amanda Carreras | 1-6, 6-3, 12-10 | detalj meča | |
Nur-Sultan - dvorana | ||||
25.09.21 1. kolo kval. | vs. Lucia Bronzetti | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
31.08.21 kval. | vs. Alexandra Bozovic | 6-1, 2-6, 12-14 | detalj meča | |
30.08.21 2. kolo kval. | vs. Sina Herrmann | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Nelly Knezkova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
Saint-Malo - zemlja | ||||
02.05.21 1. kolo kval. | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 6-4, 0-6, 5-7 | detalj meča | |
Bogota - zemlja | ||||
03.04.21 1. kolo kval. | vs. Harmony Tan | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
05.01.21 1. kolo kval. | vs. Anna Bondar | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kazan - dvorana | ||||
21.01.20 kval. | vs. Maria Manilova | 6-4, 2-6, 5-10 | detalj meča | |
20.01.20 1. kolo kval. | vs. Maria Mikhaylova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
Taipei - tepih | ||||
11.11.19 kval. | vs. Emily Webley-Smith | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.19 1. kolo kval. | vs. Alexandra Riley | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 St. - dvorana | ||||
05.11.19 kval. | vs. Cristiana Ferrando | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
05.11.19 1. kolo kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Theo Gravouil | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
Tashkent - tvrda | ||||
21.09.19 1. kolo kval. | vs. Tereza Martincova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Changsha - zemlja | ||||
05.09.19 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
04.09.19 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Jinan - tvrda | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Chang Liu | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
08.08.19 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-0, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
08.08.19 2. kolo | vs. Laura-Ioana Paar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
27.06.19 2. kolo | vs. Harmony Tan | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.06.19 1. kolo | vs. Daria Mishina | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
20.06.19 2. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 1-4, - Yana Sizikova - odustajanje | detalj meča | |
19.06.19 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 7-69, 3-6, 7-63 | detalj meča |