MEČ
30.07.21 | Četvrtfinale | Emily Seibold | Emilie Lindh Gallagher | 4-0, - odustajanje | W15 Savitaipale | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Emily Seibold | Emilie Lindh Gallagher | |
1. servis % | 6/9 (67%) | 9/17 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 6/6 (100%) | 4/9 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 2/3 (67%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 11/17 (65%) | 1/9 (11%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 19/26 (73%) | 7/26 (27%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 4 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Emily Seibold | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emily Seibold | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Emilie Lindh Gallagher | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emily Seibold | 4-0 | |
0-0, 15-0 | ||
- odustajanje |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emily Seibold vs. Emilie Lindh Gallagher - Međusobni mečevi
30.07.21 | Četvrtfinale | Emily Seibold | Emilie Lindh Gallagher | 4-0, Emilie Lindh Gallagher - odustajanje | detalj meča | W15 Savitaipale | zemlja |
Emily Seibold form & Emilie Lindh Gallagher form
Emily Seibold - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - odustajanje | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
22.06.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Emilie Lindh Gallagher - Posljednji mečevi
W35 Solarino - tepih | ||||
04.03.24 kval. | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Xinyu Gao | 6-73, 1-2, - Emilie Lindh Gallagher - odustajanje | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 1-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
12.11.23 Finale | vs. Linda Klimovicova | 3-6, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Maileen Nuudi | 6-2, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Georgia Pedone | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Lisa Pigato | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 7-61, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Federica Sacco | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Gaia Maduzzi | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
04.11.23 Polufinale | vs. Dalila Spiteri | 6-77, 7-61, 5-7 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 6-2, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Katerina Tsygourova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Ottavia Massetti | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Victoria Bervid | 4-6, 6-1, 5-7 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Manon Leonard | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Baza - tvrda | ||||
02.10.23 kval. | vs. Celia Cervino Ruiz | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 kval. | vs. Leonie Kung | 6-1, 3-6, 10-6 | detalj meča | |
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Milla Sequeira | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Valladolid - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Olga Helmi | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
14.08.23 kval. | vs. Maria Vittoria Viviani | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča |