MEČ
04.08.21 | 1. kolo | Emily Seibold | Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | W15 Frederiksberg | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Emily Seibold | Ani Vangelova | |
1. servis % | 31/49 (63%) | 30/47 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 25/31 (81%) | 17/30 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/18 (56%) | 4/17 (24%) |
Osvojene break-lopte | 4/8 (50%) | 0/1 (0%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/47 (55%) | 14/49 (29%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 61/96 (64%) | 35/96 (36%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 4 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Seibold | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Emily Seibold | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Seibold | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Seibold | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Emily Seibold | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Emily Seibold | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Emily Seibold | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-1 | Ani Vangelova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emily Seibold vs. Ani Vangelova - Međusobni mečevi
04.08.21 | 1. kolo | Emily Seibold | Ani Vangelova | 6-2, 6-1 | detalj meča | W15 Frederiksberg | zemlja |
09.11.16 | 2. kolo | Emily Seibold | Ani Vangelova | 6-3, 6-0 | detalj meča | Heraklion | tvrda |
Emily Seibold form & Ani Vangelova form
Emily Seibold - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
25.03.24 1. kolo kval. | vs. Naiktha Bains | 5-7, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Julieta Estable | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Katja Markus | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Yufei Ren | 6-2, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Rositsa Dencheva | 0-6, 1-1, - Emily Seibold - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Oleksandra Oliynykova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Iulia Bucea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Esch/Alzette - dvorana | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Merel Hoedt | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Liz Badde | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
02.10.23 kval. | vs. Katarina Jokic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Teresa Franco Dias | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 1-6, 3-3, - Emily Seibold - odustajanje | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 2-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Yuki Naito | 6-3, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
12.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-4, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
28.06.23 2. kolo | vs. Carolyn Ansari | 7-5, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santo - zemlja | ||||
22.06.23 3. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-4, 5-7, 6-74 | detalj meča | |
21.06.23 2. kolo | vs. Tara Malik | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Feld - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Vittoria Modesti | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
17.05.23 2. kolo | vs. Reka-Luca Jani | 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
09.05.23 1. kolo | vs. Maria Lourdes Carle | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Alaminos - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giorgia Pinto | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 1-6, 1-6 | detalj meča |
Ani Vangelova - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Matylda Burylo | 6-3, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Han Shi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.02.24 2. kolo | vs. Han Shi | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Yifei Huang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Michaela Laki | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Arina Bulatova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Enola Chiesa | 2-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Helena Mohamed | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Ana Candiotto | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 kval. | vs. Mara Guth | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Iulia Andreea Ionescu | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Mariani | 7-66, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nikola Daubnerova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Oliver Sanchez | 6-77, 7-64, 6-10 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Chiara Girelli | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 kval. | vs. Yukina Saigo | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
15.08.23 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 0-6, 6-75 | detalj meča | |
W80 Brasilia - tvrda | ||||
07.08.23 kval. | vs. Luana Plaza Araujo | 1-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Silvestre Da Rosa Silvestre | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W25 Junin - zemlja | ||||
03.08.23 2. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
02.08.23 1. kolo | vs. Josefina Estevez | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Bragado - zemlja | ||||
27.07.23 2. kolo | vs. Candela Vazquez | 6-2, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Maria Camila Torres Murcia | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
11.07.23 kval. | vs. Hana Gamracy | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
10.07.23 2. kolo kval. | vs. Shelby Prince | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Punta - zemlja | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Ana Sofia Sanchez | 5-7, 2-6 | detalj meča |