MEČ
16.09.19 | 2. kolo kval. | Emiliana Arango | Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 6-4, 10-3 | W25 Arad | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Emiliana Arango vs. Ilinca Dalina Amariei - Međusobni mečevi
16.09.19 | 2. kolo kval. | Emiliana Arango | Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 6-4, 10-3 | detalj meča | W25 Arad | zemlja |
Emiliana Arango form & Ilinca Dalina Amariei form
Emiliana Arango - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
23.03.24 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Tatjana Maria | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Alexandra Eala | 2-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kayla Day | 7-5, 5-7, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Erika Andreeva | 6-3, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Yafan Wang | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
19.02.24 1. kolo | vs. Yuliia Starodubtseva | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Elisabetta Cocciaretto | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Lucrezia Stefanini | 6-72, 6-4, Lucrezia Stefanini - odustajanje | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Sara Popa | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Jodie Anna Burrage | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Katherine Sebov | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Anna Bondar | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Marino | 3-6, 7-69, 5-7 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
27.10.23 2. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Daniela Martinez Guerrero | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Elena Gabriela Ruse | 1-6, 6-0, 1-6 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jil Teichmann | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Jessika Ponchet | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Sakkari | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 3. kolo | vs. Taylor Townsend | 7-5, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
19.09.23 2. kolo | vs. Sloane Stephens | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
18.09.23 1. kolo | vs. Anastasia Potapova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
25.08.23 2. kolo kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 6-4, 4-6, 6-78 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Oz | 4-6, 6-1, 7-67 | detalj meča | |
Barranquilla - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Anna Schmiedlova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Kozerki - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Dayana Yastremska | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Ilinca Dalina Amariei - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Ane Mintegi Del Olmo | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
24.02.24 Četvrtfinale | vs. Alice Tubello | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
23.02.24 2. kolo | vs. Jennifer Ruggeri | 7-62, 6-4 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Katharina Hobgarski | 7-64, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
16.02.24 Četvrtfinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
15.02.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 6-2, 3-0, Nika Radisic - odustajanje | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Tena Lukas | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Eva Vedder | 7-66, 4-1, Eva Vedder - odustajanje | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
20.01.24 Polufinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.01.24 Četvrtfinale | vs. Angela Fita Boluda | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
18.01.24 3. kolo | vs. Ilay Yoruk | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Margarita Skryabina | 6-3, 1-6, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
13.01.24 Polufinale | vs. Anastasiya Soboleva | 6-77, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
12.01.24 3. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Ylena In-Albon | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Silvia Ambrosio | 4-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Dinu | 2-6, - Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Laura Svatikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 6-3, 0-6 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Dalila Jakupovic | 2-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 4-6, 0-3, - Ilinca Dalina Amariei - odustajanje | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Mara Guth | 6-75, 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Valeriya Strakhova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
03.10.23 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 2-6, 5-7 | detalj meča |