MEČ
29.11.21 | 2. kolo kval. | Ellie Logotheti | Laura Garcia Astudillo | 6-4, 4-6, 10-8 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Greece
19.11.02, 21 Godina
19.11.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Spain
30.01.03, 21 Godina
30.01.03, 21 Godina
Ellie Logotheti vs. Laura Garcia Astudillo - Međusobni mečevi
29.11.21 | 2. kolo kval. | Ellie Logotheti | Laura Garcia Astudillo | 6-4, 4-6, 10-8 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Ellie Logotheti form & Laura Garcia Astudillo form
Ellie Logotheti - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Dunja Maric | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
25.09.22 1. kolo kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Otocec - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Alexandra Vasilyeva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Jablonec - zemlja | ||||
13.09.22 kval. | vs. Ivana Sebestova | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
12.09.22 2. kolo kval. | vs. Terezia Baraniakova | 6-0, 5-7, 10-4 | detalj meča | |
11.09.22 1. kolo kval. | vs. Karolina Utenko | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
05.09.22 1. kolo kval. | vs. Fang Ying Xun | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Michika Ozeki | 1-6, 7-5, 10-12 | detalj meča | |
W25+H Figueira - tvrda | ||||
18.07.22 1. kolo kval. | vs. Pei-Chi Lee | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
04.07.22 kval. | vs. Erika Sema | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
03.07.22 1. kolo kval. | vs. Sarah Adegoke | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Porto - tvrda | ||||
29.06.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
28.06.22 kval. | vs. Milla Sequeira | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
21.06.22 1. kolo | vs. Pei-Chi Lee | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
20.06.22 kval. | vs. Georgia Kalamaris | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.06.22 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-71, 2-6 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Lazarevic | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Stella Knez | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W25 Split - zemlja | ||||
02.05.22 2. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W25+H Calvi - tvrda | ||||
10.04.22 2. kolo kval. | vs. Fiona Codino | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Gonesse - zemlja | ||||
14.03.22 2. kolo kval. | vs. Franziska Sziedat | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Agostina Breval | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
14.02.22 kval. | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.02.22 1. kolo kval. | vs. Lidia Moreno Arias | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
07.02.22 kval. | vs. Arlinda Rushiti | 2-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Andra Sutherland | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Oana Gavrila | 6-3, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.21 kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-3, 2-6, 11-9 | detalj meča |
Laura Garcia Astudillo - Posljednji mečevi
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sarah Tatu | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 kval. | vs. Claudia Sofia Martinez Solis | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-3, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Carla Paul Piquer | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
01.05.23 kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Jordina Cegarra Ramirez | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Eugenia Jazmin Ceinos | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Tilde Stromquist | 5-7, 6-3, 3-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
29.11.21 2. kolo kval. | vs. Ellie Logotheti | 4-6, 6-4, 8-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.21 2. kolo kval. | vs. Sofia Rocchetti | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Fehr | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
31.10.21 1. kolo kval. | vs. Johanna Silva | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
30.08.21 kval. | vs. Chiara Girelli | 3-4, - Laura Garcia Astudillo - odustajanje | detalj meča | |
29.08.21 1. kolo kval. | vs. Ivonne Juric | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Daria Krasnova | 1-6, 6-70 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Claudia Martinez De Velasco | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Marie Villet | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Maria Garcia Cid | 6-4, 6-1 | detalj meča |