MEČ
08.05.23 | 1. kolo | Ella Haavisto | Maria Golovina | 0-6, 6-4, 6-4 | W15 Vierumaki | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ella Haavisto | Maria Golovina | |
1. servis % | 51/75 (68%) | 54/84 (64%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/51 (51%) | 32/54 (59%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 6/24 (25%) | 7/30 (23%) |
Osvojene break-lopte | 7/11 (64%) | 8/11 (73%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 45/84 (54%) | 43/75 (57%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 77/159 (48%) | 82/159 (52%) |
Dvostruke pogreške | 8 | 4 |
Asovi | 0 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ella Haavisto | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Maria Golovina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ella Haavisto | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-3 | Maria Golovina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ella Haavisto | 0-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-5 | Maria Golovina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
0-6 |
2 | ||
Ella Haavisto | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Maria Golovina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ella Haavisto | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Maria Golovina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ella Haavisto | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
2-3 | Maria Golovina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ella Haavisto | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Maria Golovina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ella Haavisto | 4-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Maria Golovina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-4 |
3 | ||
Ella Haavisto | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Maria Golovina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ella Haavisto | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Maria Golovina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ella Haavisto | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Maria Golovina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ella Haavisto | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-3 | Maria Golovina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Ella Haavisto | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Maria Golovina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
Finland
28.03.02, 22 Godina
28.03.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
05.08.07, 16 Godina
05.08.07, 16 Godina
Ella Haavisto vs. Maria Golovina - Međusobni mečevi
08.05.23 | 1. kolo | Ella Haavisto | Maria Golovina | 0-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | W15 Vierumaki | tvrda |
Ella Haavisto form & Maria Golovina form
Ella Haavisto - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Lucia Gabriela Serrano | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.24 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 5-7, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
09.04.24 kval. | vs. Anna Linn Puls | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Zi Ying Ruan | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W35 Terrassa - zemlja | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Toma | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
19.03.24 kval. | vs. Naima Karamoko | 4-6, 7-5, 7-10 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Sara Conde | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Elena Malygina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
27.10.23 Polufinale | vs. Adriana Reami | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.10.23 Četvrtfinale | vs. Celia Cervino Ruiz | 0-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
25.10.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-72, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Tilde Jagare | 2-6, 6-4, 12-14 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
20.07.23 2. kolo | vs. Elena Malygina | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
18.07.23 kval. | vs. Julita Saner | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Venla Ahti | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Lya Fernandez | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.05.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
10.05.23 2. kolo | vs. Vlada Ekshibarova | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
08.05.23 1. kolo | vs. Maria Golovina | 0-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Ksenia Agureeva | 0-6, 6-2, 1-6 | detalj meča |
Maria Golovina - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
27.02.24 kval. | vs. Giuliana Bestetti | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Maria Ionescu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.12.23 Finale | vs. Weronika Ewald | 5-7, 7-65, 1-6 | detalj meča | |
02.12.23 Polufinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Maya Drozd | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aglaya Fedorova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Maddalena Giordano | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Julia Khramtsova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Ellie Blackford | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Emiliia Kats | 1-6, 6-1, 9-11 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Sarah Melany Fajmonova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Vierumaki - tvrda | ||||
08.05.23 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-0, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.05.23 kval. | vs. Adi Gavish | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Sara Suchankova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Helsinki - dvorana | ||||
14.11.22 kval. | vs. Julia Stusek | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
13.11.22 1. kolo kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-1, 6-0 | detalj meča |