MEČ
13.10.21 | 1. kolo | Elizaveta Shebekina | Nigina Abduraimova | 7-62, 6-1 | W15 Kazan | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Elizaveta Shebekina | Nigina Abduraimova | |
1. servis % | 35/69 (51%) | 30/60 (50%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/35 (63%) | 17/30 (57%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 18/34 (53%) | 11/30 (37%) |
Osvojene break-lopte | 5/12 (42%) | 3/5 (60%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/60 (53%) | 29/69 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/129 (56%) | 57/129 (44%) |
Dvostruke pogreške | 11 | 6 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Elizaveta Shebekina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-3 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-4 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elizaveta Shebekina | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-1 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Nigina Abduraimova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-1 |
Russia
19.10.03, 20 Godina
19.10.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Elizaveta Shebekina vs. Nigina Abduraimova - Međusobni mečevi
13.10.21 | 1. kolo | Elizaveta Shebekina | Nigina Abduraimova | 7-62, 6-1 | detalj meča | W15 Kazan | dvorana |
Elizaveta Shebekina form & Nigina Abduraimova form
Elizaveta Shebekina - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-1, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Krymkova | 6-75, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aiya Myrzakulova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Karina Jumazhanova | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Polina Leykina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-4, 2-2, Alyssa Reguer - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Kristina Paskauskas | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 7-5, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Martina Spigarelli | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Giulia Paterno | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Vanessa Hull | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Sahaja Yamalapalli | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.05.23 2. kolo | vs. Maria Vittoria Viviani | 5-7, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Louise Kwong | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča |
Nigina Abduraimova - Posljednji mečevi
W50 Murska - dvorana | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Carolina Kuhl | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
05.03.24 kval. | vs. Francisca Jorge | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Simona Waltert | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Zeynep Sonmez | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Ella Seidel | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Chia Yi Tsao | 7-5, 6-75, 2-6 | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 5-7, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Dominika Salkova | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 5-7, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Rebecca Peterson | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Limoges - dvorana | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Anna Blinkova | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Susan Bandecchi | 6-4, 3-1, Susan Bandecchi - odustajanje | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Anastasia Tikhonova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Isabella Shinikova | 7-67, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 2. kolo | vs. Ekaterina Makarova (1996) | 6-0, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Sabine Lisicki | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Aneta Kladivova | 6-0, 3-6, 7-5 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Jesika Maleckova | 6-76, 6-2, 2-1, Jesika Maleckova - odustajanje | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zeel Desai | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Ava Markham | 7-63, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Mccartney Kessler | 7-63, 6-70, 5-7 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Emma Wilson | 2-6, 6-76 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Viktorija Golubic | 6-4, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Gabriela Andrea Knutson | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 6-2, 6-71, 6-73 | detalj meča |