MEČ
09.11.21 | kval. | Elizaveta Shebekina | Kseniya Yersh | 7-65, 7-61 | W15 Helsingborg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Elizaveta Shebekina | Kseniya Yersh | |
1. servis % | 53/82 (65%) | 54/78 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 30/53 (57%) | 25/54 (46%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/29 (45%) | 12/24 (50%) |
Osvojene break-lopte | 5/9 (56%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 41/78 (53%) | 39/82 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 84/160 (53%) | 76/160 (48%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 2 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Elizaveta Shebekina | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elizaveta Shebekina | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-3 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 0-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-5 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 1-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-5 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 3-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-5 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-5 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 5-3, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Kseniya Yersh | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-2 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elizaveta Shebekina | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
5-3 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Kseniya Yersh | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elizaveta Shebekina | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Kseniya Yersh | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 5-1, 6-1 | ||
7-61 |
Russia
19.10.03, 20 Godina
19.10.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belarus
20.01.01, 23 Godina
20.01.01, 23 Godina
Elizaveta Shebekina vs. Kseniya Yersh - Međusobni mečevi
09.11.21 | kval. | Elizaveta Shebekina | Kseniya Yersh | 7-65, 7-61 | detalj meča | W15 Helsingborg | dvorana |
Elizaveta Shebekina form & Kseniya Yersh form
Elizaveta Shebekina - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Karina Jumazhanova | 4-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Irene Lavino | 1-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
08.04.24 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
02.04.24 kval. | vs. Zuzanna Pawlikowska | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.04.24 2. kolo kval. | vs. Diana Yakovleva | 6-1, Diana Yakovleva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Haine Ogata | 6-4, 7-65 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Dariia Monakhova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo kval. | vs. Ademi Amankeldi | 6-1, 2-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Ksenia Laskutova | 3-6, 6-1, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Anastasiya Krymkova | 6-75, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.03.24 kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Aiya Myrzakulova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Lya Fernandez | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Lena Thomas Iglesias | 3-6, 6-3, 10-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Arabella Koller | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Karina Jumazhanova | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Astana - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Polina Leykina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.08.23 kval. | vs. Mariya Sinitsyna | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
31.07.23 1. kolo kval. | vs. Diana Maria Mihail | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Ayumi Koshiishi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
13.07.23 2. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.07.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 5-7, 6-4, 2-2, Alyssa Reguer - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.07.23 2. kolo | vs. Giulia Crescenzi | 0-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Elisa Andrea Camerano | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Kristina Paskauskas | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 7-5, 6-73, 6-2 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-3, 6-0 | detalj meča |
Kseniya Yersh - Posljednji mečevi
W15 Shymkent - zemlja | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Jiho Shin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.04.24 kval. | vs. Varvara Bernovich | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Karakat Koilybaeva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Karina Jumazhanova | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
15.04.24 1. kolo kval. | vs. Evelina Zhuk | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.03.24 kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 0-6, 6-4, 10-7 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Greta Fenyves | 3-6, 7-63, 10-7 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Malene Helgo | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Ella Mcdonald | 6-1, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Beatrice Stagno | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Lena Deleval | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Ametmarie Perez | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Nora Mitrea Gerocz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Quinta - tvrda | ||||
10.10.22 2. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 7-65, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Baza - tvrda | ||||
05.10.22 1. kolo | vs. Gina Feistel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
04.08.22 2. kolo | vs. Vicky Van De Peer | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
03.08.22 1. kolo | vs. Venla Ahti | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
30.05.22 kval. | vs. Aliona Falei | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Lizi Dolidze | 6-1, 0-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
24.05.22 1. kolo | vs. Aliona Falei | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
23.05.22 kval. | vs. Amina Salibayeva | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 1-6, 0-6 | detalj meča | |
26.04.22 kval. | vs. Maria Mikhailova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
20.04.22 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.04.22 kval. | vs. Maryia Savitskaya | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.04.22 1. kolo | vs. Fangzhou Liu | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Abigail Amos | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.22 2. kolo kval. | vs. Emma Wilson | 7-5, 6-73, 2-10 | detalj meča |