MEČ
04.05.21 | 2. kolo kval. | Elizabet Hamaliy | Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-2 | W25 Salinas | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ukraine
16.09.00, 23 Godina
14694 $
16.09.00, 23 Godina
14694 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Elizabet Hamaliy vs. Jazmin Ortenzi - Međusobni mečevi
04.05.21 | 2. kolo kval. | Elizabet Hamaliy | Jazmin Ortenzi | 6-4, 6-2 | detalj meča | W25 Salinas | tvrda |
Elizabet Hamaliy form & Jazmin Ortenzi form
Elizabet Hamaliy - Posljednji mečevi
W75 Porto - dvorana | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sinja Kraus | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Jessica Bouzas Maneiro | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Analu Freitas | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75+H Porto - dvorana | ||||
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Audrey Albie | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Matilda Mutavdzic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W40 Funchal - tvrda | ||||
14.11.23 1. kolo | vs. Lea Boskovic | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Loule - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
25.07.23 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 5-7, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W40 Porto - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Laura Mair | 4-6, 7-61, 2-6 | detalj meča | |
W25 Corroios - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Anastasia Zakharova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Cantanhede - tepih | ||||
03.07.23 kval. | vs. Holly Hutchinson | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Olga Parres Azcoitia | 6-71, 6-3, 10-5 | detalj meča | |
W25 Guimaraes - tvrda | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Georgina Hays | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Setubal - tvrda | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Baylen Brown | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Jimar Gerald Gonzalez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Oeiras - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Oeiras - zemlja | ||||
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
07.09.22 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 3-6, 0-2, - Elizabet Hamaliy - odustajanje | detalj meča | |
W25 Leiria - tvrda | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Katarina Jokic | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
14.08.22 1. kolo kval. | vs. Ofer Kivity | 3-6, 7-63, 6-10 | detalj meča | |
W25 Montemor - tvrda | ||||
17.05.22 1. kolo | vs. Sakura Hosogi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
11.05.22 1. kolo | vs. Francisca Jorge | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.05.22 kval. | vs. Alice Gubertini | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
02.05.22 kval. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
15.02.22 1. kolo | vs. Giulia Gatto-Monticone | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Porto - dvorana | ||||
08.02.22 1. kolo | vs. Veronika Erjavec | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
01.12.21 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Lousada - dvorana | ||||
25.11.21 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 4-6, 4-6 | detalj meča |
Jazmin Ortenzi - Posljednji mečevi
W50 Sao - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Campinas - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Emily Seibold | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sao - zemlja | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Carolina Meligeni Alves | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Sabastiani Leon | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Cordoba - zemlja | ||||
10.03.24 Finale | vs. Julieta Estable | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
09.03.24 Polufinale | vs. Nicole Fossa Huergo | 2-6, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Melany Solange Krywoj | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Maria Victoria Marchesini | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
25.01.24 3. kolo | vs. Julieta Estable | 4-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
24.01.24 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-2, 6-78, 7-65 | detalj meča | |
22.01.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Buenos - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
17.01.24 2. kolo | vs. Catarina Ibiraba Melleiro | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Yuliana Monroy | 6-72, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.06.23 Četvrtfinale | vs. Ana Candiotto | 6-0, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.06.23 2. kolo | vs. Zuzanna Bednarz | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Valentina Ivanov | 6-3, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.06.23 Polufinale | vs. Anja Stankovic | 4-6, 6-2, 7-10 | detalj meča | |
18.06.23 Četvrtfinale | vs. Natalija Senic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
17.06.23 1. kolo | vs. Masa Tanaskovic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
17.06.23 2. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.06.23 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Recife - zemlja | ||||
28.05.23 Finale | vs. Sabastiani Leon | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
27.05.23 Polufinale | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-2, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Paola Ueno Dalmonico | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
25.05.23 2. kolo | vs. Carolina Xavier Laydner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Pietra Rivoli | 6-3, 6-1 | detalj meča |