INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Eliz Maloney vs. Lisa-Marie Rioux - Međusobni mečevi
30.11.21 | kval. | Eliz Maloney | Lisa-Marie Rioux | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Monastir | tvrda |
Eliz Maloney form & Lisa-Marie Rioux form
Eliz Maloney - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 1. kolo kval. | vs. Nefisa Berberovic | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Martina Colmegna | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
07.02.24 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 6-1, 0-6 | detalj meča | |
06.02.24 1. kolo | vs. Justina Mikulskyte | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Ekaterina Kazionova | 6-1, 7-61 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Allegra Korpanec Davies | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Ella Mcdonald | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
28.11.23 kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 4-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Katy Dunne | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Shuqian Xu | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Hephzibah Oluwadare | 4-6, 6-77 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Andre Lukosiute | 6-3, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Santarem - tvrda | ||||
25.09.23 1. kolo kval. | vs. Alevtina Ibragimova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Aldershot - tvrda | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Katarina Stresnakova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Roehampton - tvrda | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Joanna Garland | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Surbiton - trava | ||||
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Danielle Daley | 1-2, - Eliz Maloney - odustajanje | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Arina Rodionova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Valentina Ryser | 7-5, 4-6, 6-0 | detalj meča | |
02.05.23 1. kolo | vs. Danielle Daley | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
27.04.23 2. kolo | vs. Lauryn John-Baptiste | 3-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
25.04.23 1. kolo | vs. Ana Paula Neffa De Los Rios | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
18.04.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 6-75, 7-64, 1-6 | detalj meča | |
W60 Pretoria - tvrda | ||||
13.03.23 kval. | vs. Tilwith Di Girolami | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Carle Botha | 6-4, 6-3 | detalj meča |
Lisa-Marie Rioux - Posljednji mečevi
W15 Hinode - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Yuno Kitahara | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kuala - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Nagi Hanatani | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
03.03.24 Finale | vs. Ho Ching Wu | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.03.24 Polufinale | vs. Nana Kawagishi | 3-6, 7-5, 4-1, Nana Kawagishi - odustajanje | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Yui Chikaraishi | 7-5, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Shihomi Li Xuan Leong | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Jo-Leen Saw | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W40 Nanao - tepih | ||||
25.09.23 kval. | vs. Kanako Morisaki | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Neon Kinoshita | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Kyoto - dvorana | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Sofya Lansere | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. I-Hsuan Cho | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Sera Nishimoto | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Nagomi Higashitani | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nakhon - tvrda | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Vaidehi Chaudhari | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
W15 Nakhon - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Mayuka Aikawa | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Michika Ozeki | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Humera Baharmus | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
05.07.23 1. kolo | vs. Priska Madelyn Nugroho | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 kval. | vs. Yiming Dang | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Kit Yi Kaye Au-Yeung | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Hong - tvrda | ||||
26.06.23 kval. | vs. Anastasia Kovaleva | 4-6, 6-4, 7-10 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Chui Kei Leung | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tainan - zemlja | ||||
20.06.23 1. kolo | vs. Yuyun Chen | 6-73, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kawaguchi - tvrda | ||||
13.06.23 1. kolo | vs. Natsuki Yoshimoto | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kashiwa - tvrda | ||||
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Aoi Ito | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Riko Kikawada | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
06.06.23 1. kolo | vs. Kayo Nishimura | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Tokyo - tvrda | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Himari Sato | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Yu-Yun Li | 6-77, 7-61, 9-7, Yu-Yun Li - odustajanje | detalj meča |