MEČ
18.10.20 | 1. kolo kval. | Elisa Andrea Camerano | Warona Mdlulwa | 6-0, 1-0, - odustajanje | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Italy
11.02.02, 22 Godina
11.02.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
JAR
17.02.00, 24 Godina
13720 $
17.02.00, 24 Godina
13720 $
Elisa Andrea Camerano vs. Warona Mdlulwa - Međusobni mečevi
18.10.20 | 1. kolo kval. | Elisa Andrea Camerano | Warona Mdlulwa | 6-0, 1-0, Warona Mdlulwa - odustajanje | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
Elisa Andrea Camerano form & Warona Mdlulwa form
Elisa Andrea Camerano - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Maddalena Giordano | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Sara Milanese | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Lara Charles | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Martyna Zaremba | 6-78, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Franziska Sziedat | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Biot | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Hanna Bougouffa | 6-2, 5-5, - Elisa Andrea Camerano - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.07.23 2. kolo kval. | vs. Louna Zoppas | 6-3, 6-73, 5-10 | detalj meča | |
W15 Les - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Carla Fity | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
04.07.23 1. kolo | vs. Elizaveta Shebekina | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.06.23 1. kolo | vs. Louna Zoppas | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.05.23 1. kolo | vs. Giulia Tedesco | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Chelsea Vanhoutte | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Rinko Matsuda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Georgiana Prodan | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
03.03.23 Četvrtfinale | vs. Samira De Stefano | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
02.03.23 2. kolo | vs. Paris Corley | 7-5, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
01.03.23 1. kolo | vs. Jelena Kovac | 6-4, 4-3, Jelena Kovac - odustajanje | detalj meča | |
28.02.23 kval. | vs. Demi Tran | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
27.02.23 2. kolo kval. | vs. Elisabeth Iila | Elisabeth Iila - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.02.23 1. kolo kval. | vs. Samar Ben Smida | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
20.02.23 2. kolo kval. | vs. Dejana Radanovic | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
19.02.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
27.12.22 1. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 6-4, 5-7, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.12.22 Četvrtfinale | vs. Axana Mareen | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
22.12.22 2. kolo | vs. Marie Villet | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.12.22 1. kolo | vs. Ranim Rassil | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
19.12.22 kval. | vs. Ferdaous Bahri | 6-4, 6-1 | detalj meča |
Warona Mdlulwa - Posljednji mečevi
W15 Fort - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Jenny Lim | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
13.06.21 1. kolo kval. | vs. Maria Martinez Vaquero | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Santa - tvrda | ||||
24.05.21 2. kolo kval. | vs. Arina Solomatina | 5-7, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
23.05.21 1. kolo kval. | vs. Annika Kannan | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
16.05.21 1. kolo kval. | vs. Leyre Romero Gormaz | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.04.21 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Bratislava - dvorana | ||||
23.03.21 1. kolo kval. | vs. Natalia Slaba | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
09.03.21 1. kolo kval. | vs. Ella Hojnik | 7-63, 5-7, 10-8 | detalj meča | |
09.03.21 2. kolo kval. | vs. Sarah Iliev | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.11.20 1. kolo | vs. Daria Kudashova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Maria Krupenina | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.20 1. kolo kval. | vs. Elisa Andrea Camerano | 0-6, 0-1, - Warona Mdlulwa - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.20 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 4-6, 6-71 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.10.20 1. kolo kval. | vs. Anna Ulyashchenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Santarem - tvrda | ||||
15.09.20 kval. | vs. Freya Christie | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.09.20 1. kolo kval. | vs. Beatriz Neves | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
09.03.20 1. kolo kval. | vs. Marne Dercksen | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Potchefstroom - tvrda | ||||
04.03.20 1. kolo | vs. Chanel Simmonds | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
02.03.20 1. kolo kval. | vs. Shannon Cox | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
02.03.20 kval. | vs. Svenja Ochsner | Svenja Ochsner - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Petit - tvrda | ||||
21.01.20 kval. | vs. Jamilah Snells | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
W15 Fort - tvrda | ||||
16.01.20 2. kolo | vs. Loudmilla Bencheikh | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
14.01.20 1. kolo | vs. Vanesa Pappa | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Cairo - zemlja | ||||
26.11.19 kval. | vs. Nevena Sokovic | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
25.11.19 2. kolo kval. | vs. Wiktoria Czerny | 6-2, 0-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.11.19 2. kolo kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.19 1. kolo kval. | vs. Vickie Trocker | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Guatemala - tvrda | ||||
06.11.19 1. kolo | vs. Amandine Cazeaux | 0-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.10.19 kval. | vs. Nasty Surkova | 6-73, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.10.19 kval. | vs. Ana Bianca Mihaila | 1-6, 5-7 | detalj meča |