MEČ
01.03.20 | 1. kolo kval. | Elena Trencheva | Olivia Malm | 6-0, 6-3 | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Bulgaria
13.08.02, 21 Godina
13.08.02, 21 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
27.10.02, 21 Godina
27.10.02, 21 Godina
Elena Trencheva vs. Olivia Malm - Međusobni mečevi
01.03.20 | 1. kolo kval. | Elena Trencheva | Olivia Malm | 6-0, 6-3 | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Elena Trencheva form & Olivia Malm form
Elena Trencheva - Posljednji mečevi
W15 Pazardzhik - zemlja | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Anja Draskovic | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
07.09.20 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Alice Viglianisi | 6-4, 5-7, 3-10 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
02.03.20 2. kolo kval. | vs. Agustina Chlpac | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Olivia Malm | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
30.09.18 1. kolo kval. | vs. Oana Smaranda Corneanu | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
Varna - zemlja | ||||
10.09.18 2. kolo kval. | vs. Cristiana Miruna Tudor | 6-4, 4-6, 2-5, - Elena Trencheva - odustajanje | detalj meča | |
08.09.18 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
02.10.17 1. kolo kval. | vs. Alise Cernecka | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
06.10.16 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
04.10.16 1. kolo | vs. Kristina Miletic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
Sozopol - tvrda | ||||
26.09.16 kval. | vs. Franziska Kommer | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Olivia Malm - Posljednji mečevi
W25 Fort - tvrda | ||||
17.10.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Chavatipon | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
20.06.22 1. kolo kval. | vs. Nikol Rivkin | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.03.20 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.03.20 1. kolo kval. | vs. Elena Trencheva | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
31.10.19 2. kolo | vs. Noel Saidenova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.10.19 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
29.10.19 kval. | vs. Ellen Allgurin | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
28.10.19 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Kuznetsova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Stockholm - dvorana | ||||
23.10.19 1. kolo | vs. Angelina Zhuravleva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
22.10.19 kval. | vs. Vilena Petrova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
21.10.19 1. kolo kval. | vs. Leticia Temirhanova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Varberg - zemlja | ||||
14.05.19 kval. | vs. Barbora Pokorna | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
13.05.19 1. kolo kval. | vs. Othilia Brodin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Gothenburg - zemlja | ||||
06.05.19 1. kolo kval. | vs. Anette Munozova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
Karlskrona - zemlja | ||||
09.05.18 1. kolo | vs. Mirjam Bjorklund | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
07.05.18 kval. | vs. Matilda Lenngren | 6-2, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
06.05.18 1. kolo kval. | vs. Stephanie Thour | 7-62, 6-0 | detalj meča |