MEČ
24.03.21 | 1. kolo | Elena-Teodora Cadar | Natalia Siedliska | 6-3, 6-2 | W15 Sharm | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Elena-Teodora Cadar | Natalia Siedliska | |
1. servis % | 44/59 (75%) | 25/53 (47%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 29/44 (66%) | 15/25 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 8/15 (53%) | 8/28 (29%) |
Osvojene break-lopte | 5/11 (45%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 30/53 (57%) | 22/59 (37%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/112 (60%) | 45/112 (40%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Elena-Teodora Cadar | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena-Teodora Cadar | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena-Teodora Cadar | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Natalia Siedliska | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elena-Teodora Cadar | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Natalia Siedliska | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena-Teodora Cadar | 5-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elena-Teodora Cadar vs. Natalia Siedliska - Međusobni mečevi
24.03.21 | 1. kolo | Elena-Teodora Cadar | Natalia Siedliska | 6-3, 6-2 | detalj meča | W15 Sharm | tvrda |
30.07.20 | 1. kolo | Elena-Teodora Cadar | Natalia Siedliska | 6-3, 7-66 | detalj meča | All Lower | zemlja |
Elena-Teodora Cadar form & Natalia Siedliska form
Elena-Teodora Cadar - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Weronika Ewald | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Merna Refaat | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Stefania Bojica | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Julie Belgraver | 6-4, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Ioana Zvonaru | 7-61, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Van Poppel | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Mana Ayukawa | 6-1, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.02.24 2. kolo | vs. Daria Khomutsianskaya | 6-1, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.02.24 1. kolo | vs. Aely Arai | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.02.24 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.02.24 Polufinale | vs. Karola Patricia Bejenaru | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
09.02.24 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
08.02.24 2. kolo | vs. Ekaterina Shalimova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Anna Sedysheva | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Khruleva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.01.24 kval. | vs. Lara Salden | Lara Salden - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Le Yi Liu | 7-5, 6-74, 7-10 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Arina Bulatova | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Sevil Yuldasheva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.10.23 Finale | vs. Katarina Kuzmova | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
14.10.23 Polufinale | vs. Klaudija Bubelyte | 6-1, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Maya Drozd | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Talia Neilson Gatenby | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
11.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.10.23 Finale | vs. Sandra Samir | 7-5, 3-6, 5-7 | detalj meča |
Natalia Siedliska - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Ipoh - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Yifan Sun | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Anastasiia Gureva | 4-6, - Natalia Siedliska - odustajanje | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Ranah Akua Stoiber | - Natalia Siedliska - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Gloriana Nahum | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Mariia Bergen | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
11.09.23 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W40 Arequipa - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Victoria Muntean | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Bibiane Schoofs | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Nika Radisic | 0-3, - Natalia Siedliska - odustajanje | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
20.07.23 3. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
19.07.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 4-1, Maria Mateas - odustajanje | detalj meča | |
18.07.23 1. kolo | vs. Lisa Pigato | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
17.07.23 kval. | vs. Arianna Zucchini | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Martina Marusinova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W60 Amstelveen - zemlja | ||||
10.07.23 1. kolo kval. | vs. Annelin Bakker | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W60 Liepaja - zemlja | ||||
05.07.23 2. kolo | vs. Su Jeong Jang | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Rebeka Margareta Mertena | 7-62, 1-6, 6-3 | detalj meča | |
03.07.23 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilija Tverijonaite | 6-3, 6-72, 6-1 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
15.06.23 1. kolo | vs. Petra Marcinko | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
14.06.23 kval. | vs. Angelica Moratelli | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Tamara Curovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.06.23 Finale | vs. Kristina Paskauskas | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.06.23 Polufinale | vs. Vanessa Georgiana Popa Teiusanu | 7-5, 2-1, Vanessa Georgiana Popa Teiusanu - odustajanje | detalj meča |