MEČ
08.07.18 | 2. kolo kval. | Elena Milovanovic | Elena Gemovic | 6-4, 6-4 | Prokuplje | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Serbia
19.07.00, 23 Godina
19.07.00, 23 Godina
Elena Milovanovic vs. Elena Gemovic - Međusobni mečevi
08.07.18 | 2. kolo kval. | Elena Milovanovic | Elena Gemovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | Prokuplje | zemlja |
Elena Milovanovic form & Elena Gemovic form
Elena Milovanovic - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Tess Sugnaux | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Maelle Leclercq | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Luana Plaza Araujo | 6-1, 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.03.24 Finale | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 2-4, - Elena Milovanovic - odustajanje | detalj meča | |
16.03.24 Polufinale | vs. Helena Buchwald | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Maria Martinez Vaquero | 6-2, 6-74, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Valeria Koussenkova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Ottavia Massetti | 2-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Tayisiya Morderger | 1-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Aliona Falei | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Lena Couto | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Angelina Voloshchuk | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Yeon Woo Ku | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Yuki Naito | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Yuliya Hatouka | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Andreea Mitu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Kiara Nina Kucikova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-77, 4-6 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Ziva Falkner | 4-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Nina Radovanovic | 1-6, 6-3, 7-61 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Lew Yan Foon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Martyna Kubka | 7-65, 2-6, 5-7 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 3-6, 7-63, 6-4 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Sofya Lansere | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Deniz Dilek | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Elena Gemovic - Posljednji mečevi
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Rikke De Koning | 1-6, 1-3, - Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Jeanne Meme | 6-3, 3-6, 8-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Anastasiya Lopata | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Yu Shan | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Aleksandra Mateva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Yuksel Bakyrdjan | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Stefana Lazar | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
12.06.23 2. kolo kval. | vs. Veronika Kulhava | 1-4, - Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Andjela Lopicic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Jelena Cvijanovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Iva Jankovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.02.23 1. kolo kval. | vs. Liel Marlies Rothensteiner | 6-2, 1-4, - Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
11.02.23 2. kolo | vs. Tanisha Kashyap | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
11.02.23 Četvrtfinale | vs. Miho Kuramochi | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.02.23 1. kolo | vs. Angelica Raggi | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
07.02.23 kval. | vs. Elisabeth Iila | 6-2, 4-6, 11-9 | detalj meča | |
06.02.23 2. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-2, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Aurora Urso | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.22 kval. | vs. Dunja Maric | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
31.10.22 2. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
25.10.22 kval. | vs. Zuzanna Bednarz | 6-4, 3-6, 9-11 | detalj meča | |
24.10.22 2. kolo kval. | vs. Anja Petkovic | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W25 Sibenik - zemlja | ||||
03.10.22 2. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
02.10.22 1. kolo kval. | vs. Stella Knez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
31.08.22 1. kolo | vs. Nastja Kolar | 1-6, 4-3, - Elena Gemovic - odustajanje | detalj meča | |
30.08.22 kval. | vs. Suana Tucakovic | 6-4, 6-4 | detalj meča |