MEČ
31.10.19 | 2. kolo | Elena Malygina | Nicole Nadel | 6-3, 6-0 | W15 Stockholm | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Elena Malygina | Nicole Nadel | |
1. servis % | 39/62 (63%) | 29/44 (66%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 27/39 (69%) | 13/29 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/23 (48%) | 5/15 (33%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 1/6 (17%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 26/44 (59%) | 24/62 (39%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/106 (60%) | 42/106 (40%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 1 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
1-1 | Nicole Nadel | |
0-0, 0-15 | ||
Elena Malygina | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
2-2 | Nicole Nadel | |
0-0 | ||
Elena Malygina | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Nicole Nadel | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Elena Malygina | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Nicole Nadel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30 | ||
6-3 |
2 | ||
Elena Malygina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Nicole Nadel | |
0-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Malygina | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Nicole Nadel | |
Elena Malygina | 4-0 | |
5-0 | Nicole Nadel | |
0-0, 0-15, 40-15[BP], 40-40 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elena Malygina vs. Nicole Nadel - Međusobni mečevi
31.10.19 | 2. kolo | Elena Malygina | Nicole Nadel | 6-3, 6-0 | detalj meča | W15 Stockholm | dvorana |
Elena Malygina form & Nicole Nadel form
Elena Malygina - Posljednji mečevi
W50 Kashiwa - tvrda | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Priscilla Hon | 4-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
01.04.24 kval. | vs. Sakura Hosogi | 6-2, 2-6, 6-2 | detalj meča | |
W50 Kofu - tvrda | ||||
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Yeon Woo Ku | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Hinode - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoria Morvayova | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Ksenia Laskutova | 5-7, 6-0, 3-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Kazionova | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Zhanel Rustemova | 4-6, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Mariya Sinitsyna | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Ksenia Laskutova | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Anastasiya Poplavska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Asylzhan Arystanbekova | 4-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Satima Toregen | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Helsinki - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Linda Klimovicova | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Ella Haavisto | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
12.02.24 kval. | vs. Malene Helgo | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Sarah Tatu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Hikaru Sato | 6-4, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W35 Loughborough - dvorana | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Nastasja Mariana Schunk | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Valentina Ryser | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Katie Swan | 7-64, 2-0, Katie Swan - odustajanje | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 7-61, 7-5 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Anouk Koevermans | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Hannah Rylatt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Hannah Klugman | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Francesca Jones | 6-3, 1-6, 6-73 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Fiona Ferro | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60+H Caldas - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Daria Snigur | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 6-3, 4-1, Katarina Stresnakova - odustajanje | detalj meča |
Nicole Nadel - Posljednji mečevi
W60 Meitar - tvrda | ||||
16.11.22 2. kolo | vs. Raluca Georgiana Serban | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.11.22 1. kolo | vs. Arlinda Rushiti | 4-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kiryat - tvrda | ||||
08.11.22 1. kolo | vs. Sohyun Park | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
07.11.22 kval. | vs. Ofer Kivity | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
06.11.22 1. kolo kval. | vs. Oluchukwu Jennifer Ibeto | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W25 Jerusalem - tvrda | ||||
02.11.22 1. kolo | vs. Sofia Shapatava | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.10.22 Polufinale | vs. Anastasiia Gureva | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.10.22 Četvrtfinale | vs. Vivian Yang | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.10.22 2. kolo | vs. Zijun Jiang | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
19.10.22 1. kolo | vs. Nicole Teodosescu | 7-610, 7-64 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
12.10.22 1. kolo | vs. Aysegul Mert | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Foxhills - tvrda | ||||
01.08.22 kval. | vs. Katarina Stresnakova | 0-6, 3-6 | detalj meča | |
31.07.22 1. kolo kval. | vs. Charlotte Russell | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
22.06.22 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
21.06.22 kval. | vs. Adva Dabah | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Nikita Liebkind | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Raanana - tvrda | ||||
16.06.22 2. kolo | vs. Maria Timofeeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
15.06.22 1. kolo | vs. Jasmine Conway | 5-7, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Netanya - tvrda | ||||
25.05.22 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Akko - tvrda | ||||
20.05.22 Četvrtfinale | vs. Nicole Khirin | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
19.05.22 2. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
18.05.22 1. kolo | vs. Zlata Yankovskaya | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
09.05.22 kval. | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
08.05.22 1. kolo kval. | vs. Paulina Jurkowska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Nottingham - tvrda | ||||
02.05.22 kval. | vs. Hong Yi Cody Wong | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Lucy Webber | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
03.03.22 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
02.03.22 1. kolo | vs. Ho Ching Wu | 6-2, 2-6, 6-0 | detalj meča | |
01.03.22 kval. | vs. Tamari Gagoshidze | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Eva Gartseva | 2-6, 7-5, 10-8 | detalj meča |