MEČ
18.11.19 | 2. kolo kval. | Elena Korokozidi | Maja Radenkovic | 6-4, 6-2 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Sweden
07.04.02, 21 Godina
10389 $
07.04.02, 21 Godina
10389 $
Elena Korokozidi vs. Maja Radenkovic - Međusobni mečevi
18.11.19 | 2. kolo kval. | Elena Korokozidi | Maja Radenkovic | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Elena Korokozidi form & Maja Radenkovic form
Elena Korokozidi - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mika Buchnik | 3-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 3-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Yelyzaveta Chainykova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 kval. | vs. Defne Aslanbas | 6-2, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Alexandra Cadantu | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Simona Ogescu | 6-4, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Andreea Mitu | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Sofia Rocchetti | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Marie Vogt | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-3, 6-72, 5-7 | detalj meča | |
18.05.23 2. kolo | vs. Veronika Erjavec | 7-5, 4-6, 7-64 | detalj meča | |
17.05.23 1. kolo | vs. Tiffany William | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Pia Lovric | 1-6, 6-2, 10-6 | detalj meča | |
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-2, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Elena Milovanovic | 2-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Evialina Laskevich | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Shuyue Ma | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
21.03.23 1. kolo | vs. Shavit Kimchi | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Sara Cakarevic | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Daria Lopatetskaya | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
17.11.22 2. kolo | vs. Julia Terziyska | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
16.11.22 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 2-6, 6-3, 7-65 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.22 Polufinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | 6-4, 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.22 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
10.11.22 2. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 3-6, 7-5, 6-0 | detalj meča | |
09.11.22 1. kolo | vs. Federica Arcidiacono | 6-1, 6-4 | detalj meča |
Maja Radenkovic - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Jana Hossam Salah | 7-5, 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Enola Chiesa | 7-5, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Anastasija Arsic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Isabelle Cherny | 7-5, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
02.09.23 Polufinale | vs. Natalija Senic | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
01.09.23 Četvrtfinale | vs. Fatma Idrizovic | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
31.08.23 2. kolo | vs. Celine Simunyu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
30.08.23 1. kolo | vs. Ines Faltinger | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W25 Malmo - zemlja | ||||
21.08.23 kval. | vs. Tiana Tian Deng | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Coco Bosman | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
26.07.23 1. kolo | vs. Laura Hietaranta | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
25.07.23 kval. | vs. Daria Yesypchuk | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
24.07.23 1. kolo kval. | vs. Danique Havermans | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Eleni Christofi | 3-6, 6-2, 5-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
21.06.23 1. kolo | vs. Aleksandra Pospelova | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
06.06.23 kval. | vs. Ekaterina Vishnevskaya | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Alexandra Azarko | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.05.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 1-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Jana Stojanova | 6-4, 3-6, 7-10 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Tara Mihaljevic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
06.05.23 Polufinale | vs. Meiling Wang | 7-68, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
05.05.23 Četvrtfinale | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
04.05.23 2. kolo | vs. Lara Stojanovski | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
03.05.23 1. kolo | vs. Tamara Curovic | 5-7, 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
25.04.23 1. kolo | vs. Evialina Laskevich | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.03.23 kval. | vs. Karine Marion Job | 6-4, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Zixuan Zeng | 6-2, 6-3 | detalj meča |