MEČ
11.08.20 | kval. | Elena Gabriela Ruse | Tamara Korpatsch | 7-65, 0-6, 6-4 | Prague | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Elena Gabriela Ruse | Tamara Korpatsch | |
1. servis % | 68/104 (65%) | 51/96 (53%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 33/68 (49%) | 32/51 (63%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/36 (36%) | 17/45 (38%) |
Osvojene break-lopte | 6/12 (50%) | 8/18 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 47/96 (49%) | 58/104 (56%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 93/200 (47%) | 107/200 (54%) |
Dvostruke pogreške | 6 | 10 |
Asovi | 0 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-4 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 3-1, 4-1, 4-2, 4-3, 4-4, 5-4, 6-4, 6-5 | ||
7-65 |
2 | ||
0-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-2 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-6 |
3 | ||
0-0 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
3-1 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Tamara Korpatsch | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elena Gabriela Ruse vs. Tamara Korpatsch - Međusobni mečevi
22.10.23 | Finale | Tamara Korpatsch | Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detalj meča | Cluj-Napoca | dvorana |
11.08.20 | kval. | Elena Gabriela Ruse | Tamara Korpatsch | 7-65, 0-6, 6-4 | detalj meča | Prague | zemlja |
06.09.18 | 2. kolo | Elena Gabriela Ruse | Tamara Korpatsch | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | Montreux | zemlja |
Elena Gabriela Ruse form & Tamara Korpatsch form
Elena Gabriela Ruse - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
31.12.23 kval. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Stanford - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Tamara Korpatsch - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Maria Timofeeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Mai Hontama | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
11.03.24 1. kolo | vs. Greetje Minnen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Erika Andreeva | 7-65, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilovic | 6-3, 7-62 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Barbora Krejcikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Bernarda Pera | 6-73, 5-7 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
01.01.24 1. kolo | vs. Naomi Osaka | 3-6, 6-79 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
22.10.23 Finale | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Eva Lys | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Daria Snigur | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 6-1, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Ellen Perez | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Ena Shibahara | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 6-77, 1-6 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
27.09.23 2. kolo | vs. Ons Jabeur | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-2, 7-61 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yue Yuan | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
31.08.23 2. kolo | vs. Liudmila Samsonova | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Irina-Camelia Begu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
21.08.23 1. kolo | vs. Mirra Andreeva | 0-6, 6-3, 5-7 | detalj meča | |
20.08.23 kval. | vs. Magdalena Frech | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Miyu Kato | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča | |
Stanford - tvrda | ||||
16.08.23 2. kolo | vs. Yafan Wang | 1-6, 5-7 | detalj meča |