MEČ
12.10.19 | 1. kolo kval. | Elena Gabriela Ruse | Stephanie Wagner | 6-72, 6-2, 6-0 | Luxembourg | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Elena Gabriela Ruse | Stephanie Wagner | |
1. servis % | 49/85 (58%) | 66/96 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 28/49 (57%) | 29/66 (44%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 19/36 (53%) | 12/30 (40%) |
Osvojene break-lopte | 9/14 (64%) | 4/8 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 55/96 (57%) | 38/85 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 102/181 (56%) | 79/181 (44%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 3 |
Asovi | 7 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Stephanie Wagner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-2 | Stephanie Wagner | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-3 | Stephanie Wagner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Stephanie Wagner | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-5 | Stephanie Wagner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-6 | Stephanie Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 6-6 | |
0-0, 0-1, 0-2, 1-2, 1-3, 2-3, 2-4, 2-5, 2-6 | ||
6-72 |
2 | ||
0-0 | Stephanie Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-0 | Stephanie Wagner | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Stephanie Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Stephanie Wagner | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Stephanie Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Stephanie Wagner | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-0 | Stephanie Wagner | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elena Gabriela Ruse vs. Stephanie Wagner - Međusobni mečevi
12.10.19 | 1. kolo kval. | Elena Gabriela Ruse | Stephanie Wagner | 6-72, 6-2, 6-0 | detalj meča | Luxembourg | dvorana |
Elena Gabriela Ruse form & Stephanie Wagner form
Elena Gabriela Ruse - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
31.12.23 kval. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Stanford - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Stephanie Wagner - Posljednji mečevi
W75 Ricany - dvorana | ||||
11.03.24 kval. | vs. Talia Gibson | 2-6, 6-70 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. En Shuo Liang | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Nefisa Berberovic | 4-6, 7-5, 1-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Jesika Maleckova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-4, 6-74, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 kval. | vs. Julia Middendorf | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W50 Edgbaston - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Yuriko Miyazaki | 6-4, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yuliya Hatouka | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Vendula Valdmannova | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Salma Drugdova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
W25 Ortisei - dvorana | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
19.11.23 kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W40 Petange - dvorana | ||||
13.11.23 kval. | vs. Anouk Koevermans | 1-6, 6-73 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Hering | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W60 Bratislava - dvorana | ||||
01.11.23 2. kolo | vs. Mia Pohankova | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Lara Schmidt | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Inez Maria Kotlikova | 1-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Irina Balus | 6-4, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
W60 Hamburg - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Mona Barthel | 6-4, 6-70, 4-6 | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Tayisiya Morderger | 6-1, 5-7, 6-2 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Schena Benamar | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Mila Masic | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Angelina Wirges | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Marente Sijbesma | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-75, 7-65, 5-7 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Leandra Nizetic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.08.23 kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-1, 6-1 | detalj meča |