MEČ
30.06.21 | 1. kolo | Elena Gabriela Ruse | Jia-Jing Lu | 6-4, 6-2 | W60 Montpellier | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Elena Gabriela Ruse | Jia-Jing Lu | |
1. servis % | 34/57 (60%) | 27/53 (51%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/34 (68%) | 14/27 (52%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/23 (39%) | 7/26 (27%) |
Osvojene break-lopte | 7/9 (78%) | 4/4 (100%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 32/53 (60%) | 25/57 (44%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/110 (58%) | 46/110 (42%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 6 |
Asovi | 3 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-2 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-4 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Jia-Jing Lu | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elena Gabriela Ruse vs. Jia-Jing Lu - Međusobni mečevi
30.06.21 | 1. kolo | Elena Gabriela Ruse | Jia-Jing Lu | 6-4, 6-2 | detalj meča | W60 Montpellier | zemlja |
Elena Gabriela Ruse form & Jia-Jing Lu form
Elena Gabriela Ruse - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
31.12.23 kval. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Stanford - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Jia-Jing Lu - Posljednji mečevi
W35 Swan - trava | ||||
19.03.24 1. kolo | vs. Emerson Jones | 6-4, 6-73, 2-6 | detalj meča | |
W35 Mildura - trava | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Gabriella Da Silva Fick | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Olivia Tjandramulia | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W35 Traralgon - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Priscilla Hon | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Petra Hule | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Elena Micic | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W35 Nakhon - tvrda | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Eri Shimizu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
20.12.23 2. kolo | vs. Lena Papadakis | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Stefanie Auer | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Emma Lene | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
13.12.23 2. kolo | vs. Angella Okutoyi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Gaia Squarcialupi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W40 Veracruz - tvrda | ||||
01.12.23 Polufinale | vs. Hanna Chang | 0-6, 0-1, - Jia-Jing Lu - odustajanje | detalj meča | |
30.11.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 4-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Mateas | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Jasmin Jebawy | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W40 Guadalajara - zemlja | ||||
21.11.23 1. kolo | vs. Ania Hertel | 3-6, 6-72 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
20.11.23 Polufinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 7-5, 3-6, 6-71 | detalj meča | |
19.11.23 Četvrtfinale | vs. Jacqueline Cabaj Awad | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
16.11.23 3. kolo | vs. Victoria Flores | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
15.11.23 2. kolo | vs. Jada Robinson | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Santo - tvrda | ||||
12.11.23 Polufinale | vs. Ana Sofia Sanchez | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 Četvrtfinale | vs. Carlota Martinez Cirez | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
11.11.23 3. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 7-63, 6-3 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Maria Navarro Oliva | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Meiling Wang | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W40 Shenzhen - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 6-2, 1-6 | detalj meča |