MEČ
05.07.21 | 1. kolo kval. | Elena Gabriela Ruse | En Shuo Liang | 6-2, 6-1 | Hamburg | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Elena Gabriela Ruse | En Shuo Liang | |
1. servis % | 24/49 (49%) | 34/59 (58%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 16/24 (67%) | 16/34 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/25 (48%) | 7/25 (28%) |
Osvojene break-lopte | 7/13 (54%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/59 (61%) | 21/49 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 64/108 (59%) | 44/108 (41%) |
Dvostruke pogreške | 5 | 3 |
Asovi | 4 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-1 | En Shuo Liang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | En Shuo Liang | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | En Shuo Liang | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | En Shuo Liang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-1 | En Shuo Liang | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elena Gabriela Ruse vs. En Shuo Liang - Međusobni mečevi
05.07.21 | 1. kolo kval. | Elena Gabriela Ruse | En Shuo Liang | 6-2, 6-1 | detalj meča | Hamburg | zemlja |
04.05.21 | 1. kolo | Elena Gabriela Ruse | En Shuo Liang | 5-7, 6-4, 6-1 | detalj meča | W25 Prague | zemlja |
Elena Gabriela Ruse form & En Shuo Liang form
Elena Gabriela Ruse - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
31.12.23 kval. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Stanford - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detalj meča |
En Shuo Liang - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 5-7, 2-4, - En Shuo Liang - odustajanje | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Aneta Kladivova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
18.03.24 kval. | vs. Eudice Wong Chong | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W75 Ricany - dvorana | ||||
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
04.03.24 1. kolo kval. | vs. Antonia Ruzic | 5-7, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
02.03.24 Polufinale | vs. Elena Pridankina | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Moyuka Uchijima | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Himeno Sakatsume | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Katarina Zavatska | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Weronika Falkowska | 7-65, 6-4 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Ivana Sebestova | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Lina Glushko | 7-5, 1-6, 6-75 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 7-5, 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo | vs. Amandine Hesse | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
03.01.24 1. kolo | vs. Sayaka Ishii | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Natsumi Kawaguchi | 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
21.11.23 kval. | vs. Momoko Kobori | 4-6, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 1. kolo kval. | vs. Rinon Okuwaki | 5-7, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
18.11.23 Polufinale | vs. Yue Yuan | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Mananchaya Sawangkaew | 7-5, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-3, 1-6, 7-5 | detalj meča | |
13.11.23 1. kolo kval. | vs. Michaela Bayerlova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.11.23 kval. | vs. Naho Sato | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Sofya Lansere | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Seoul - tvrda | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Yanina Wickmayer | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
08.10.23 kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Luksika Kumkhum | 6-2, 3-6, 7-65 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
16.09.23 1. kolo kval. | vs. Alexandra Eala | 7-5, 1-6, 5-7 | detalj meča |