MEČ
09.08.20 | 2. kolo kval. | Elena Gabriela Ruse | Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 7-63 | Prague | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Elena Gabriela Ruse | Aliaksandra Sasnovich | |
1. servis % | 73/123 (59%) | 89/144 (62%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 44/73 (60%) | 53/89 (60%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 20/50 (40%) | 17/55 (31%) |
Osvojene break-lopte | 10/23 (43%) | 9/13 (69%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 74/144 (51%) | 59/123 (48%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 138/267 (52%) | 129/267 (48%) |
Dvostruke pogreške | 11 | 11 |
Asovi | 4 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-3 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
3-4 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-5 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-5 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 6-6 | |
0-0 | ||
(0) | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 1-1, 1-3, 2-3, 2-4, 3-5, 4-5 | ||
(1) | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 1-1, 1-3, 2-3, 2-4, 3-5, 4-5 | ||
(2) | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 1-1, 1-3, 2-3, 2-4, 3-5, 4-5 | ||
Elena Gabriela Ruse | (3) | |
0-0, 1-1, 1-3, 2-3, 2-4, 3-5, 4-5 | ||
(4) | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 1-1, 1-3, 2-3, 2-4, 3-5, 4-5 | ||
6-74 |
2 | ||
0-0 | Aliaksandra Sasnovich | |
Elena Gabriela Ruse | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-3 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-4 |
3 | ||
0-0 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Elena Gabriela Ruse | 1-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-4 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Elena Gabriela Ruse | 2-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-5 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 4-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-5 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Elena Gabriela Ruse | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0 | ||
Elena Gabriela Ruse | (0) | |
0-0, 1-1, 3-1, 3-3, 5-3, 6-3 | ||
Elena Gabriela Ruse | (1) | |
0-0, 1-1, 3-1, 3-3, 5-3, 6-3 | ||
(3) | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 1-1, 3-1, 3-3, 5-3, 6-3 | ||
(5) | Aliaksandra Sasnovich | |
0-0, 1-1, 3-1, 3-3, 5-3, 6-3 | ||
Elena Gabriela Ruse | (6) | |
0-0, 1-1, 3-1, 3-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Elena Gabriela Ruse vs. Aliaksandra Sasnovich - Međusobni mečevi
09.08.20 | 2. kolo kval. | Elena Gabriela Ruse | Aliaksandra Sasnovich | 6-74, 6-4, 7-63 | detalj meča | Prague | zemlja |
08.06.16 | 1. kolo | Elena Gabriela Ruse | Aliaksandra Sasnovich | 3-6, 6-2, 6-2 | detalj meča | Essen | zemlja |
Elena Gabriela Ruse form & Aliaksandra Sasnovich form
Elena Gabriela Ruse - Posljednji mečevi
Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 6-3, 6-76, 2-6 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 7-5 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Andreea Mitu | 6-2, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
W75 Maribor - dvorana | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Kathinka Von Deichmann | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Jana Fett | 2-6, 6-711 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Renata Jamrichova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-1, 7-64 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
20.02.24 1. kolo | vs. Noma Akugue Noha | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
Auckland - tvrda | ||||
02.01.24 1. kolo | vs. Emma Raducanu | 3-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
31.12.23 kval. | vs. Jule Niemeier | 6-0, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
30.12.23 1. kolo kval. | vs. Anna Danilina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
10.11.23 Rubber 1 | vs. Mia Ristic | 7-62, 6-3 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
22.10.23 Finale | vs. Tamara Korpatsch | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.10.23 Polufinale | vs. Rebeka Masarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Emiliana Arango | 6-1, 0-6, 6-1 | detalj meča | |
19.10.23 2. kolo | vs. Anna Bondar | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Alycia Parks | 6-2, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
14.10.23 Polufinale | vs. Harriet Dart | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
13.10.23 Četvrtfinale | vs. Darja Semenistaja | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.10.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
10.10.23 1. kolo | vs. Carolina Mesquita | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
29.08.23 1. kolo | vs. Karolina Pliskova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.08.23 kval. | vs. Dayana Yastremska | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo kval. | vs. Dalma Galfi | 4-6, 6-1, 7-5 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo kval. | vs. Kristina Mladenovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Stanford - tvrda | ||||
13.08.23 1. kolo | vs. Danka Kovinic | 6-3, 5-7, 5-7 | detalj meča | |
Iasi - zemlja | ||||
18.07.23 1. kolo | vs. Conny Perrin | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
London - trava | ||||
28.06.23 2. kolo kval. | vs. Yanina Wickmayer | 6-4, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.06.23 1. kolo kval. | vs. Isabelle Lacy | 7-5, 6-2 | detalj meča |
Aliaksandra Sasnovich - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Krunic | 1-6, 6-74 | detalj meča | |
Charleston - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Greetje Minnen | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
11.03.24 1. kolo | vs. Kayla Day | 5-7, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
Indian Wells - tvrda | ||||
03.03.24 1. kolo kval. | vs. Liv Hovde | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
Dubai - tvrda | ||||
16.02.24 1. kolo kval. | vs. Clara Burel | 6-3, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
10.02.24 kval. | vs. Diana Shnaider | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Xiyu Wang | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Abu Dhabi - tvrda | ||||
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Ashlyn Krueger | 1-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
15.01.24 1. kolo | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
Adelaide - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
07.01.24 kval. | vs. Ulrikke Eikeri | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
06.01.24 1. kolo kval. | vs. Elina Avanesyan | 7-64, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Brisbane - tvrda | ||||
30.12.23 kval. | vs. Zeynep Sonmez | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
29.12.23 1. kolo kval. | vs. Seone Mendez | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Leylah Annie Fernandez | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.10.23 2. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Viktoria Hruncakova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
11.10.23 1. kolo | vs. Beatriz Haddad Maia | 6-73, 6-3, 6-73 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Laura Pigossi | 6-0, 6-74, 4-6 | detalj meča | |
Guadalajara - tvrda | ||||
19.09.23 2. kolo | vs. Caroline Garcia | 6-4, 6-75, 4-6 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo | vs. Arantxa Rus | 6-1, 7-65 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
13.09.23 2. kolo | vs. Emma Navarro | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Belinda Bencic | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
10.09.23 kval. | vs. Varvara Lepchenko | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Eryn Cayetano | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
New York - tvrda | ||||
28.08.23 1. kolo | vs. Magda Linette | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cleveland - tvrda | ||||
23.08.23 2. kolo | vs. Ekaterina Alexandrova | 6-72, 3-6 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo | vs. Emma Navarro | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
20.08.23 kval. | vs. Fernanda Contreras Gomez | 7-5, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
19.08.23 1. kolo kval. | vs. Ganna Poznikhirenko | 6-4, 6-2 | detalj meča |