MEČ
29.11.21 | 1. kolo kval. | Eleanor Baglow | Mariia Maksimova | 6-1, 6-1 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
United Kingdom
24.02.02, 22 Godina
24.02.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
28.11.03, 20 Godina
28.11.03, 20 Godina
Eleanor Baglow vs. Mariia Maksimova - Međusobni mečevi
29.11.21 | 1. kolo kval. | Eleanor Baglow | Mariia Maksimova | 6-1, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Eleanor Baglow form & Mariia Maksimova form
Eleanor Baglow - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-0, Doga Turkmen - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 0-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-75, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Rozalia Gruszczynska | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Koprowska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.05.23 Polufinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Denise Valente | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.05.23 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-4, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 6-2, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Mariia Maksimova - Posljednji mečevi
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Daria Diatlova | 2-6, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.08.23 2. kolo kval. | vs. Draginja Vukovic | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.04.23 2. kolo kval. | vs. Jade Haller | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Xiangruyi Ji | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Daria Shadchneva | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Celine Simunyu | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.01.23 2. kolo kval. | vs. Ulyana Hrabavets | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.23 1. kolo kval. | vs. Amina Bolat | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.22 1. kolo kval. | vs. Irene Riva | 3-6, 6-3, 2-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.05.22 1. kolo kval. | vs. Veronika Udina | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.05.22 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.05.22 2. kolo kval. | vs. Sara Aversa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.05.22 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 4-6, 6-4, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.22 1. kolo kval. | vs. Kristyna Tomajkova | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.04.22 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Morozova | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.22 1. kolo kval. | vs. Setareh Rasouli | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
13.03.22 1. kolo kval. | vs. Funa Kozaki | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Sem Hazes | 6-3, 6-73, 5-10 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Defne Cirpanli | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.02.22 1. kolo kval. | vs. Gloria Ceschi | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.22 1. kolo kval. | vs. Noemi Babikova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.22 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.01.22 1. kolo kval. | vs. Kamea Medora | 6-72, 6-3, 6-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.01.22 kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
11.01.22 2. kolo kval. | vs. Noa Krznaric | Noa Krznaric - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
12.12.21 1. kolo kval. | vs. Mihaela Tsoneva | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.12.21 1. kolo kval. | vs. Constance Levivier | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.21 1. kolo kval. | vs. Eleanor Baglow | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.11.21 1. kolo kval. | vs. Valentina Mutilba | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.21 1. kolo kval. | vs. Melis Ayda Uyar | 3-6, 2-6 | detalj meča |