MEČ
09.12.21 | 2. kolo kval. | Eleanor Baglow | Anastasia Mozgaleva | 7-65, 6-3 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
United Kingdom
24.02.02, 22 Godina
24.02.02, 22 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
23.10.01, 22 Godina
23.10.01, 22 Godina
Eleanor Baglow vs. Anastasia Mozgaleva - Međusobni mečevi
09.12.21 | 2. kolo kval. | Eleanor Baglow | Anastasia Mozgaleva | 7-65, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Eleanor Baglow form & Anastasia Mozgaleva form
Eleanor Baglow - Posljednji mečevi
W15 Monastir - tvrda | ||||
16.10.23 2. kolo kval. | vs. Luise Reisel | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.10.23 2. kolo kval. | vs. Carina Syrtveit | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Lara Salden | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Doga Turkmen | 6-4, 3-0, Doga Turkmen - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.09.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Arsic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Mara Guth | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.09.23 1. kolo | vs. Mia Popovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Savitaipale - zemlja | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Daria Kuczer | 0-6, 7-66, 0-6 | detalj meča | |
W15 Gdansk - zemlja | ||||
22.06.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-75, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
21.06.23 1. kolo | vs. Anastasia Piangerelli | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
20.06.23 kval. | vs. Rozalia Gruszczynska | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Hanna Koprowska | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
30.05.23 kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
29.05.23 2. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.05.23 Polufinale | vs. Zhibek Kulambayeva | 6-1, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
26.05.23 Četvrtfinale | vs. Denise Valente | 1-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
25.05.23 2. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
24.05.23 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
23.05.23 kval. | vs. Iva Sepa | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Elisa Patta | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.05.23 1. kolo | vs. Andrea Obradovic | 6-75, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
09.05.23 kval. | vs. Leyla Nilufer Elmas | 6-4, 5-7, 10-7 | detalj meča | |
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Varvara Altukhova | 2-6, 6-1, 10-8 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.23 2. kolo kval. | vs. Basak Eraydin | 6-2, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Nutsa Tsintsadze | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.03.23 kval. | vs. Sevil Yuldasheva | 6-4, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Maja Radisic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Avrora Volkova | 6-2, 6-1 | detalj meča |
Anastasia Mozgaleva - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Iamachkine | 6-3, 4-6, 6-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Sara Dols | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Tessa Johanna Brockmann | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Vilma Krebs Hyllested | 4-6, 6-3, 8-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Renata Torres Inurreta | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Anna Turati | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Anna Bochoradze | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Linda Sevcikova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Shuqian Xu | 6-4, 3-6, 14-12 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.12.23 1. kolo | vs. Leyla Nilufer Elmas | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
19.12.23 kval. | vs. Gozde Turhan | 7-63, 6-3 | detalj meča | |
18.12.23 2. kolo kval. | vs. Ella Sahnis | 6-3, 4-6, 10-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Anna Kartseva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
10.12.23 1. kolo kval. | vs. Martina Troncoso Morales | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Florencia Belen Moron | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Lisa Zaar | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Jelena Ristic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.11.23 2. kolo kval. | vs. Irina Khayndrava | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Kaaviya Balasubramanian | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Anna Schubries | 4-6, 6-3, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.11.23 2. kolo kval. | vs. Valerija Maija Kargina | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.11.23 kval. | vs. Manca Pislak | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
06.11.23 2. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
05.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorraine Lissmann | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
23.10.23 2. kolo kval. | vs. Elena Grekul | 2-6, 1-6 | detalj meča |