MEČ
11.05.21 | 1. kolo | Ekaterine Gorgodze | Xiaodi You | 6-3, 6-2 | W60+H La | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ekaterine Gorgodze | Xiaodi You | |
1. servis % | 31/51 (61%) | 35/65 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 19/31 (61%) | 12/35 (34%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 9/20 (45%) | 14/30 (47%) |
Osvojene break-lopte | 7/15 (47%) | 3/8 (38%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 39/65 (60%) | 23/51 (45%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 67/116 (58%) | 49/116 (42%) |
Dvostruke pogreške | 0 | 1 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Xiaodi You | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-1 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
4-2 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-3 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
2 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-2 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Xiaodi You | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Xiaodi You | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterine Gorgodze vs. Xiaodi You - Međusobni mečevi
19.11.21 | Četvrtfinale | Ekaterine Gorgodze | Xiaodi You | 6-1, 6-3 | detalj meča | Uruguay | zemlja |
04.11.21 | 2. kolo | Ekaterine Gorgodze | Xiaodi You | 1-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | Argentina | zemlja |
11.05.21 | 1. kolo | Ekaterine Gorgodze | Xiaodi You | 6-3, 6-2 | detalj meča | W60+H La | zemlja |
12.08.19 | 1. kolo kval. | Xiaodi You | Ekaterine Gorgodze | 7-65, 6-4 | detalj meča | W60 Concord | tvrda |
Ekaterine Gorgodze form & Xiaodi You form
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča |
Xiaodi You - Posljednji mečevi
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Clervie Ngounoue | 6-78, 3-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Yukina Saigo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Lina Glushko | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 6-0, 4-6, 7-63 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Katie Swan | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Burnie - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Yuki Naito | 4-6, 6-0, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
10.01.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Sonmez | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Yokohama - tvrda | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Ayano Shimizu | 6-1, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Takasaki - tvrda | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Zhuoxuan Bai | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Hanyu Guo | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
20.10.23 2. kolo | vs. Leylah Annie Fernandez | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anna Blinkova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Jessy Rompies | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
Zhengzhou - tvrda | ||||
08.10.23 kval. | vs. Kateryna Volodko | 4-6, 6-3, 2-6 | detalj meča | |
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Sijia Wei | 6-1, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
Beijing - tvrda | ||||
29.09.23 1. kolo kval. | vs. Anna Kalinskaya | 6-4, 4-6, 5-7 | detalj meča | |
Ningbo - tvrda | ||||
24.09.23 kval. | vs. Viktoria Hruncakova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
23.09.23 1. kolo kval. | vs. Zongyu Li | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
Guangzhou - tvrda | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Yulia Putintseva | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
Osaka - tvrda | ||||
09.09.23 1. kolo kval. | vs. Sohyun Park | 3-6, 1-5, - Xiaodi You - odustajanje | detalj meča | |
W100 Tokyo - tvrda | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Viktorija Golubic | 7-63, 0-6, 1-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Eudice Wong Chong | 6-1, 3-6, 6-4 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Nao Hibino | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
04.09.23 kval. | vs. Haruna Arakawa | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Catherine Harrison | 6-3, 7-64 | detalj meča | |
W40 Hong - tvrda | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Sara Saito | 1-1, - Xiaodi You - odustajanje | detalj meča | |
W40 Nanchang - zemlja | ||||
20.08.23 Finale | vs. Lanlana Tararudee | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
19.08.23 Polufinale | vs. Yexin Ma | 6-4, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Jia-Jing Lu | 5-7, 6-1, 7-5 | detalj meča |