MEČ
13.05.21 | 2. kolo | Ekaterine Gorgodze | Victoria Jimenez Kasintseva | 7-67, 7-5 | W60+H La | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ekaterine Gorgodze | Victoria Jimenez Kasintseva | |
1. servis % | 72/93 (77%) | 64/99 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 38/72 (53%) | 36/64 (56%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 12/21 (57%) | 13/35 (37%) |
Osvojene break-lopte | 7/15 (47%) | 6/14 (43%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 50/99 (51%) | 43/93 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 100/192 (52%) | 92/192 (48%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 7 |
Asovi | 1 | 1 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-2 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
4-4 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 0-1, 1-1, 2-1, 2-2, 2-3, 2-4, 3-4, 3-5, 4-5, 4-6, 5-6, 6-6, 6-7, 7-7, 8-7 | ||
7-67 |
2 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-3 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
4-3 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-4 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Victoria Jimenez Kasintseva | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterine Gorgodze vs. Victoria Jimenez Kasintseva - Međusobni mečevi
13.05.21 | 2. kolo | Ekaterine Gorgodze | Victoria Jimenez Kasintseva | 7-67, 7-5 | detalj meča | W60+H La | zemlja |
Ekaterine Gorgodze form & Victoria Jimenez Kasintseva form
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča |
Victoria Jimenez Kasintseva - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Maria Lourdes Carle | 6-2, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
13.03.24 2. kolo | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Xinyu Gao | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
07.03.24 3. kolo | vs. Solana Sierra | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 2. kolo | vs. Victoria Flores | 1-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
Austin - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Darja Semenistaja | 7-62, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 6-75, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
28.01.24 Finale | vs. Carson Branstine | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
27.01.24 Polufinale | vs. Lucija Ciric Bagaric | Lucija Ciric Bagaric - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
26.01.24 Četvrtfinale | vs. Nuria Brancaccio | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
25.01.24 2. kolo | vs. Lola Radivojevic | 6-4, 4-6, 7-5 | detalj meča | |
24.01.24 1. kolo | vs. Martha Matoula | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
12.12.23 1. kolo | vs. Adithya Karunaratne | 6-2, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Ruzic | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Mingge Xu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Karolina Kozakova | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Clara Tauson | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Anastasia Kovaleva | 7-62, 6-2 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Austin - tvrda | ||||
19.11.23 Finale | vs. Hanna Chang | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
18.11.23 Polufinale | vs. Chloe Beck | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
17.11.23 Četvrtfinale | vs. Martina Okalova | 6-73, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
16.11.23 2. kolo | vs. Mary Stoiana | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
14.11.23 1. kolo | vs. Maria Kononova | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W100 Charleston - zemlja | ||||
08.11.23 1. kolo | vs. Chloe Beck | 6-4, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Midland - dvorana | ||||
30.10.23 1. kolo | vs. Peyton Stearns | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Victoria Hu | 7-66, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Elizabeth Coleman | 6-2, 0-6, 6-3 | detalj meča | |
Tampico - tvrda | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Fernanda Contreras Gomez | 2-6, 5-7 | detalj meča |