MEČ
10.07.21 | 1. kolo kval. | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 7-63, 4-6, 6-3 | Budapest | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | |
1. servis % | 86/112 (77%) | 54/98 (55%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 50/86 (58%) | 33/54 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 11/26 (42%) | 17/44 (39%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 7/16 (44%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 48/98 (49%) | 51/112 (46%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 109/210 (52%) | 101/210 (48%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 3 |
Asovi | 1 | 2 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-1 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Anna Bondar | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Anna Bondar | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-4 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
5-6 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 4-1, 4-2, 5-2, 6-2, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-1 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-2 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Anna Bondar | |
0-0, 30-0, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-2 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
3-3 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
4-3 | Anna Bondar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
5-3 | Anna Bondar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterine Gorgodze vs. Anna Bondar - Međusobni mečevi
10.07.21 | 1. kolo kval. | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 7-63, 4-6, 6-3 | detalj meča | Budapest | zemlja |
25.06.19 | 1. kolo kval. | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 7-65, 7-64 | detalj meča | London | trava |
13.03.19 | 1. kolo | Anna Bondar | Ekaterine Gorgodze | 2-6, 7-67, 6-2 | detalj meča | W25 Sao | zemlja |
10.05.16 | 1. kolo | Anna Bondar | Ekaterine Gorgodze | 6-3, 1-6, 6-0 | detalj meča | Gyor | zemlja |
23.01.16 | Polufinale | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 2-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | Antalya | zemlja |
16.11.15 | Polufinale | Ekaterine Gorgodze | Anna Bondar | 6-3, 6-2 | detalj meča | Antalya | zemlja |
Ekaterine Gorgodze form & Anna Bondar form
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča |
Anna Bondar - Posljednji mečevi
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Schmiedlova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W75 Trnava - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Tikhonova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Kimberly Birrell | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Eala | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W75 Porto - dvorana | ||||
25.02.24 Finale | vs. Noma Akugue Noha | 7-64, 6-2 | detalj meča | |
24.02.24 Polufinale | vs. Celine Naef | 2-6, 7-65, 6-3 | detalj meča | |
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 6-4, 6-73, 6-1 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Sinja Kraus | 6-72, 6-1, 2-0, Sinja Kraus - odustajanje | detalj meča | |
21.02.24 1. kolo | vs. Valeria Savinykh | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W50 Roehampton - dvorana | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Katy Dunne | 7-5, 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
06.02.24 1. kolo | vs. Harriet Dart | 4-6, 6-70 | detalj meča | |
04.02.24 kval. | vs. Simona Waltert | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
03.02.24 1. kolo kval. | vs. Alexandra Cadantu | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
Linz - dvorana | ||||
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Sara Errani | 6-1, 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
12.01.24 kval. | vs. Alina Korneeva | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo kval. | vs. Ivana Popovic | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Su-Wei Hsieh | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
Canberra - tvrda | ||||
04.01.24 Četvrtfinale | vs. Katie Volynets | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
03.01.24 2. kolo | vs. Jodie Anna Burrage | 6-4, 3-6, 6-3 | detalj meča | |
01.01.24 1. kolo | vs. Emiliana Arango | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
Florianopolis - zemlja | ||||
20.11.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 7-5, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
Billie Jean - dvorana | ||||
12.11.23 | vs. Greetje Minnen | 6-3, 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.11.23 | vs. Yanina Wickmayer | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
Cluj-Napoca - dvorana | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Elena Gabriela Ruse | 6-74, 2-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Anastasiya Soboleva | 5-7, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
Rouen - dvorana | ||||
10.10.23 1. kolo | vs. Oceane Dodin | 3-6, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
Parma - zemlja | ||||
22.09.23 Polufinale | vs. Ana Bogdan | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
21.09.23 Četvrtfinale | vs. Viktoriya Tomova | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
20.09.23 2. kolo | vs. Antonia Ruzic | 6-1, 6-4 | detalj meča |