MEČ
18.07.21 | kval. | Ekaterine Gorgodze | Amina Anshba | 6-0, 6-2 | Gdynia | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ekaterine Gorgodze | Amina Anshba | |
1. servis % | 40/51 (78%) | 38/55 (69%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/40 (58%) | 16/38 (42%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 7/11 (64%) | 3/17 (18%) |
Osvojene break-lopte | 7/14 (50%) | 2/5 (40%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 36/55 (65%) | 21/51 (41%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 66/106 (62%) | 40/106 (38%) |
Dvostruke pogreške | 2 | 4 |
Asovi | 0 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
5-0 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Ekaterine Gorgodze | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
1-0 | Amina Anshba | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterine Gorgodze | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Amina Anshba | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40 | ||
Ekaterine Gorgodze | 6-2 | |
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterine Gorgodze vs. Amina Anshba - Međusobni mečevi
18.07.21 | kval. | Ekaterine Gorgodze | Amina Anshba | 6-0, 6-2 | detalj meča | Gdynia | zemlja |
14.09.15 | Četvrtfinale | Ekaterine Gorgodze | Amina Anshba | 6-2, 7-63 | detalj meča | Telavi | zemlja |
Ekaterine Gorgodze form & Amina Anshba form
Ekaterine Gorgodze - Posljednji mečevi
W35 Alaminos - zemlja | ||||
18.03.24 kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Olga Danilova | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W75+H Vero - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Vivian Wolff | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Leonie Kung | 6-4, 2-6, 6-74 | detalj meča | |
W35 Naples - zemlja | ||||
12.01.24 Četvrtfinale | vs. Louisa Chirico | 6-76, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Akasha Urhobo | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
10.01.24 1. kolo | vs. Rasheeda Mcadoo | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
07.12.23 2. kolo | vs. Solana Sierra | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
05.12.23 1. kolo | vs. Juliana Rodriguez | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Freya Christie | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Sara Bejlek | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Martina Capurro Taborda | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
28.09.23 2. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-2, 4-2, Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 2-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
30.08.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-1, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
29.08.23 1. kolo | vs. Tereza Krejcova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Julia Middendorf | 4-6, 6-73 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Luisa Meyer Auf Der Heide | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Tea Lukic | 7-60, 6-2 | detalj meča | |
W40 Wroclaw - zemlja | ||||
17.08.23 2. kolo | vs. Gergana Topalova | 3-6, 6-0, 5-7 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Tatiana Pieri | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
09.08.23 1. kolo | vs. Yasmine Kabbaj | 7-5, 3-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Hechingen - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-72, 0-4, - Ekaterine Gorgodze - odustajanje | detalj meča | |
W25 Horb - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Veronika Erjavec | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Yuki Naito | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 6-4, 6-1 | detalj meča |
Amina Anshba - Posljednji mečevi
W75 Maribor - dvorana | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Anna Sinclair Rogers | 2-6, 7-5, 5-7 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.02.24 2. kolo | vs. Lucija Ciric Bagaric | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
22.02.24 1. kolo | vs. Gloria Ceschi | 6-75, 7-66, 6-4 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
13.02.24 1. kolo | vs. Sara Cakarevic | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Pia Lovric | 7-5, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
Uruguay - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Diane Parry | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
Buenos Aires - zemlja | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Miriam Bianca Bulgaru | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Julia Caffarena | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
Colina - zemlja | ||||
13.11.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.11.23 kval. | vs. Eva Vedder | 1-6, 6-3, 6-0 | detalj meča | |
Nanchang - tvrda | ||||
18.10.23 2. kolo | vs. Marie Bouzkova | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 1. kolo | vs. Elina Avanesyan | 2-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
15.10.23 kval. | vs. Sijia Wei | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
14.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasia Detiuc | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Hong Kong - tvrda | ||||
07.10.23 1. kolo kval. | vs. Alina Korneeva | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
Ljubljana - zemlja | ||||
12.09.23 1. kolo | vs. Sara Bejlek | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Montreux - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Anna Gabric | 6-1, 6-74, 3-6 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Anne Schaefer | 4-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Polona Hercog | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
07.08.23 kval. | vs. Maria Toma | 6-2, 7-65 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Judith Hernandez Miranda | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
Contrexeville - zemlja | ||||
10.07.23 kval. | vs. Tereza Martincova | 0-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
09.07.23 1. kolo kval. | vs. Barbora Palicova | Barbora Palicova - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
06.07.23 2. kolo | vs. Astra Sharma | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Lucie Nguyen Tan | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Perigueux - zemlja | ||||
27.06.23 1. kolo | vs. Tessah Andrianjafitrimo | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W60 Ricany - zemlja | ||||
14.06.23 2. kolo | vs. Despina Papamichail | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo | vs. Magdalena Smekalova | 6-3, 6-75, 6-3 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
19.05.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 3-6, 6-75 | detalj meča |