MEČ
14.06.21 | 2. kolo kval. | Ekaterina Yashina | Lucia Llinares Domingo | 6-1, 7-5 | W25 Madrid | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Yashina vs. Lucia Llinares Domingo - Međusobni mečevi
14.06.21 | 2. kolo kval. | Ekaterina Yashina | Lucia Llinares Domingo | 6-1, 7-5 | detalj meča | W25 Madrid | tvrda |
Ekaterina Yashina form & Lucia Llinares Domingo form
Ekaterina Yashina - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Emily Appleton | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Severine Deppner | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Indore - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Ankita Raina | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Michika Ozeki | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
12.03.24 kval. | vs. Saumya Vig | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
11.03.24 2. kolo kval. | vs. Riya Uboveja | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Nagpur - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Yeon Woo Ku | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Soha Sadiq | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Kazionova | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W50 Indore - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Alexandra Eala | 6-71, 7-64, 0-6 | detalj meča | |
30.01.24 1. kolo | vs. Diva Bhatia | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
29.01.24 kval. | vs. Sowjanya Bavisetti | 6-0, 6-74, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Aanya Choubey | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W50 Pune - tvrda | ||||
22.01.24 kval. | vs. Saki Imamura | 4-6, 6-72 | detalj meča | |
21.01.24 1. kolo kval. | vs. Anastasia Grechkina | 3-6, 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 5-7, 6-75 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
08.01.24 kval. | vs. Mei Yamaguchi | 6-75, 3-6 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Maklakova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W50 Nonthaburi - tvrda | ||||
01.01.24 kval. | vs. Aoi Ito | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
31.12.23 1. kolo kval. | vs. Viera Deeperm | 6-4, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Misaki Matsuda | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 6-4, 2-6, 7-5 | detalj meča | |
26.12.23 1. kolo | vs. Harsshali Mandavkar | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Sapfo Sakellaridi | 4-6, 6-76 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Peangtarn Plipuech | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 kval. | vs. Elena Pridankina | 2-1, Elena Pridankina - odustajanje | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Coumba Ben Mamadou Niangadou | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Antonia Schmidt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Sejal Gopal Bhutada | 6-0, 7-5 | detalj meča |
Lucia Llinares Domingo - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
25.03.24 kval. | vs. Nahia Berecoechea | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Min Liu | 6-1, 6-73, 10-8 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Anna Orlando Pellicero | 7-65, 6-0 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Nikola Daubnerova | 6-2, 7-66 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Yana Tsion | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Kiara Cvetkovic | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Saoirse Breen | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Manuela De Lorenzo | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Arianna Zucchini | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ruien Zhang | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Melilla - zemlja | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Jeanne Meme | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
05.12.23 1. kolo | vs. Oana Georgeta Simion | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 3-2, Paula Arias Manjon - odustajanje | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Vismane | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Nules - zemlja | ||||
15.11.23 1. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Castellon - zemlja | ||||
09.11.23 Četvrtfinale | vs. Nadiya Kolb | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
08.11.23 2. kolo | vs. Mina Hodzic | 4-6, 7-64, 7-65 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 6-4, 1-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Villena - tvrda | ||||
23.10.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Antonia Ruzic | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Anastasia Grechkina | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Julia Camblor | 1-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
09.10.23 kval. | vs. Maria Jose Portillo Ramirez | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
08.10.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Lazarova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Ranah Akua Stoiber | 3-6, 6-1, 3-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Anjali Rathi | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
27.09.23 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 7-5, 7-61 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Teja Tirunelveli | 7-67, 2-6, 3-6 | detalj meča |