MEČ
12.09.19 | 2. kolo | Ekaterina Shalimova | Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | W15 Ceuta | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Ekaterina Shalimova | Jessica Bouzas Maneiro | |
1. servis % | 34/65 (52%) | 30/51 (59%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 23/34 (68%) | 14/30 (47%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 16/31 (52%) | 8/21 (38%) |
Osvojene break-lopte | 5/7 (71%) | 2/4 (50%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 29/51 (57%) | 26/65 (40%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 68/116 (59%) | 48/116 (41%) |
Dvostruke pogreške | 3 | 5 |
Asovi | 2 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Shalimova | 0-1 | |
0-0, 0-15 | ||
1-1 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
3-1 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Shalimova | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-2 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ekaterina Shalimova | 4-3 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
5-3 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 15-15 | ||
Ekaterina Shalimova | 5-4 | |
0-0 | ||
6-4 |
2 | ||
0-0 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Shalimova | 2-1 | |
0-0 | ||
3-1 | Jessica Bouzas Maneiro | |
Ekaterina Shalimova | 4-1 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Jessica Bouzas Maneiro | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Ekaterina Shalimova | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Shalimova vs. Jessica Bouzas Maneiro - Međusobni mečevi
12.09.19 | 2. kolo | Ekaterina Shalimova | Jessica Bouzas Maneiro | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Ceuta | tvrda |
Ekaterina Shalimova form & Jessica Bouzas Maneiro form
Ekaterina Shalimova - Posljednji mečevi
W50 Wuning - tvrda | ||||
24.04.24 1. kolo | vs. Thasaporn Naklo | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
22.04.24 kval. | vs. Yiming Dang | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
21.04.24 1. kolo kval. | vs. Xiaowei Li | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
15.04.24 kval. | vs. Evialina Laskevich | 6-2, 2-6, 4-6 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Han Shi | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W50 Shenzhen - tvrda | ||||
09.04.24 kval. | vs. Shuo Feng | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
07.04.24 1. kolo kval. | vs. Shuoran Wang | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
28.02.24 2. kolo | vs. Laura Pigossi | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Lilitha Sithenkosi Ndungane | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Kruger | 6-74, 6-2, 4-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Hanne Vandewinkel | 5-7, 7-5, 7-64 | detalj meča | |
19.02.24 kval. | vs. Marjan Japarova | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Elena-Teodora Cadar | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Dea Herdzelas | 6-76, 2-0, Dea Herdzelas - odustajanje | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Mariam Bolkvadze | 7-5, 6-73, 1-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Isabella Shinikova | 6-4, 7-64 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
14.12.23 2. kolo | vs. Elena Pridankina | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Gina Feistel | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
11.11.23 Polufinale | vs. Mariia Tkacheva | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
10.11.23 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
09.11.23 2. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-73, 6-0 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Nina Danisova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
05.11.23 Finale | vs. Alexandra Shubladze | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Tamara Kostic | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Darja Suvirdjonkova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Alisa Kummel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Elina Popescu | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
26.10.23 2. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
25.10.23 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 0-6, 0-2, - Ekaterina Shalimova - odustajanje | detalj meča |
Jessica Bouzas Maneiro - Posljednji mečevi
Madrid - zemlja | ||||
25.04.24 2. kolo | vs. Jelena Ostapenko | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
24.04.24 1. kolo | vs. Paula Badosa Gibert | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
23.04.24 kval. | vs. Sachia Vickery | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
22.04.24 1. kolo kval. | vs. Claire Liu | 6-2, 2-6, 6-4 | detalj meča | |
W100 Zaragoza - zemlja | ||||
14.04.24 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
13.04.24 Polufinale | vs. Irene Burillo Escorihuela | 6-0, 7-63 | detalj meča | |
12.04.24 Četvrtfinale | vs. Martina Trevisan | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
11.04.24 2. kolo | vs. Natalija Stevanovic | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Camilla Rosatello | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
La Bisbal - zemlja | ||||
03.04.24 2. kolo | vs. Rebeka Masarova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Anna-Lena Friedsam | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
Antalya - zemlja | ||||
31.03.24 Finale | vs. Irina-Camelia Begu | 6-2, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
30.03.24 Polufinale | vs. Simona Waltert | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
29.03.24 Četvrtfinale | vs. Polina Kudermetova | 2-6, 7-5, 6-3 | detalj meča | |
28.03.24 2. kolo | vs. Leyre Romero Gormaz | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Panna Udvardy | 2-6, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
Miami - tvrda | ||||
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Emina Bektas | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
Puerto Vallarta - tvrda | ||||
23.02.24 Četvrtfinale | vs. Maria Lourdes Carle | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
22.02.24 2. kolo | vs. Linda Fruhvirtova | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Taylor Townsend | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W50 Morelia - tvrda | ||||
17.02.24 Polufinale | vs. Jule Niemeier | 4-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
17.02.24 Finale | vs. Hailey Baptiste | 6-711, 6-1, 7-61 | detalj meča | |
15.02.24 Četvrtfinale | vs. Fernanda Contreras Gomez | 6-74, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.02.24 2. kolo | vs. Jamie Loeb | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
13.02.24 1. kolo | vs. Hanna Chang | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
04.02.24 Finale | vs. Rebecca Sramkova | 7-64, 5-7, 1-6 | detalj meča | |
03.02.24 Polufinale | vs. Francisca Jorge | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Polona Hercog | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Elizabet Hamaliy | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Nikola Bartunkova | 6-4, 6-1 | detalj meča |