MEČ
10.03.20 | kval. | Ekaterina Reyngold | Kira Pavlova | 5-0, - odustajanje | W15 Kazan | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Ekaterina Reyngold | Kira Pavlova | |
1. servis % | 10/14 (71%) | 14/26 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 10/10 (100%) | 7/14 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 2/4 (50%) | 4/12 (33%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 15/26 (58%) | 2/14 (14%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 27/40 (68%) | 13/40 (33%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 3 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Reyngold vs. Kira Pavlova - Međusobni mečevi
10.03.20 | kval. | Ekaterina Reyngold | Kira Pavlova | 5-0, Kira Pavlova - odustajanje | detalj meča | W15 Kazan | dvorana |
Ekaterina Reyngold form & Kira Pavlova form
Ekaterina Reyngold - Posljednji mečevi
W35 Terrassa - zemlja | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Daniela Vismane | 2-6, 6-73 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Ruth Roura Llaverias | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Judith Perello Saavedra | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
W15 Sabadell - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Martina Genis Salas | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Lavinia Tanasie | 7-610, 6-2 | detalj meča | |
W35 Solarino - tepih | ||||
11.03.24 kval. | vs. Pemra Ozgen | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Lonja Engemise | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
27.02.24 1. kolo | vs. Alina Charaeva | 7-66, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Pretoria - tvrda | ||||
21.02.24 2. kolo | vs. Isabella Shinikova | 7-64, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
20.02.24 1. kolo | vs. Rina Saigo | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
30.01.24 kval. | vs. Alina Charaeva | 4-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Maelle Leclercq | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
W15 Valencia - zemlja | ||||
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Cayetana Gay | 0-3, - Ekaterina Reyngold - odustajanje | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Maria Toma | 6-1, 1-6, 6-4 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Laura Boehner | 6-0, 7-65 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
29.11.23 2. kolo | vs. Marina Bassols Ribera | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Elvina Kalieva | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
20.11.23 kval. | vs. Chantal Sauvant | 5-7, 6-71 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Nicole Fossa Huergo | 7-65, 6-72, 6-3 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Leolia Jeanjean | 6-4, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W100 Les - tvrda | ||||
24.10.23 1. kolo | vs. Viktoriya Tomova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Sarah-Rebecca Sekulic | 6-2, 7-62 | detalj meča | |
W25 Seville - zemlja | ||||
09.10.23 1. kolo | vs. Victoria Jimenez Kasintseva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W25 Vigo - tvrda | ||||
24.08.23 2. kolo | vs. Francisca Jorge | 1-6, 6-76 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Eva Alvarez Sande | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-3, 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Gyeong Seo Lee | 6-4, 5-7, 7-62 | detalj meča | |
15.08.23 1. kolo | vs. Noelia Bouzo Zanotti | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W60 Barcelona - tvrda | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 3-6, 2-6 | detalj meča |
Kira Pavlova - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Sarah Beth Grey | 3-6, 7-66, 2-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alevtina Ibragimova | 6-3, 6-76, 4-6 | detalj meča | |
27.02.24 1. kolo | vs. Eleejah Inisan | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.02.24 kval. | vs. Diana Martynov | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
08.02.24 2. kolo | vs. Karola Patricia Bejenaru | 6-76, 2-6 | detalj meča | |
07.02.24 1. kolo | vs. Lamis Alhussein Abdel Aziz | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
03.02.24 Polufinale | vs. Mariam Bolkvadze | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
02.02.24 Četvrtfinale | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
01.02.24 2. kolo | vs. Evialina Laskevich | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Lara Pfeifer | 2-6, 6-4, 3-10 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
18.01.24 2. kolo | vs. Lara Salden | 2-6, 6-2, 3-6 | detalj meča | |
17.01.24 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 6-3, 1-6, 6-0 | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
15.12.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Shubladze | 1-6, 0-2, - Kira Pavlova - odustajanje | detalj meča | |
14.12.23 2. kolo | vs. Maja Chwalinska | 7-62, 6-0 | detalj meča | |
13.12.23 1. kolo | vs. Yasmin Ezzat | 3-6, 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.12.23 Finale | vs. Mariia Tkacheva | 6-1, 7-63 | detalj meča | |
09.12.23 Polufinale | vs. Sandra Samir | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Yasmin Ezzat | 6-2, 4-0, Yasmin Ezzat - odustajanje | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 7-5, 4-6, 4-6 | detalj meča | |
28.11.23 kval. | vs. Maileen Nuudi | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anika Jaskova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60+H Calgary - dvorana | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Urszula Radwanska | 7-5, 4-6, 3-6 | detalj meča | |
07.11.23 1. kolo | vs. Layne Sleeth | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
06.11.23 kval. | vs. Paris Corley | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Edmonton - dvorana | ||||
01.11.23 1. kolo | vs. Fanny Stollar | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W60 Toronto - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Ava Markham | 4-6, 4-6 | detalj meča |