MEČ
22.03.21 | 2. kolo kval. | Ekaterina Ovcharenko | Ilay Yoruk | 1-6, 7-5, 10-4 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Ovcharenko vs. Ilay Yoruk - Međusobni mečevi
22.03.21 | 2. kolo kval. | Ekaterina Ovcharenko | Ilay Yoruk | 1-6, 7-5, 10-4 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
25.04.19 | 2. kolo | Ekaterina Ovcharenko | Ilay Yoruk | 6-4, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Ekaterina Ovcharenko form & Ilay Yoruk form
Ekaterina Ovcharenko - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Luca Udvardy | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Karolina Vlckova | 6-4, 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
20.02.24 kval. | vs. Deborah Chiesa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 1. kolo | vs. Aya El Aouni | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
15.02.24 kval. | vs. Anna Turati | 7-5, 3-6, 12-10 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Alana Tuayeva | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Ksenia Meshcheryakova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Tiantsoa Rakotomanga Rajaonah | 6-74, 4-6 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 0-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Ela Nala Milic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Cristina Dinu | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
27.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Poplavska | 6-71, 6-1, 7-10 | detalj meča | |
W25 Limassol - tvrda | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Rebecca Munk Mortensen | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
20.11.23 kval. | vs. Anastasia Grechkina | 6-4, 7-610 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Lygia Christodoulou | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
27.10.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Kulikova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
26.10.23 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
24.10.23 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
23.10.23 kval. | vs. Eva Garkusha | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiia Aralova | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W40 Oldenzaal - zemlja | ||||
29.08.23 kval. | vs. Amelie Van Impe | 6-73, 1-6 | detalj meča | |
28.08.23 1. kolo kval. | vs. Selina Dal | 7-63, 6-4 | detalj meča | |
W25 Braunschweig - zemlja | ||||
26.08.23 Polufinale | vs. Ella Seidel | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.08.23 Četvrtfinale | vs. Alevtina Ibragimova | 6-1, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
24.08.23 2. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-3, 7-5 | detalj meča | |
23.08.23 1. kolo | vs. Stephanie Wagner | 7-65, 6-75, 7-5 | detalj meča | |
21.08.23 1. kolo kval. | vs. Alicia Melosch | 6-3, 6-4 | detalj meča |
Ilay Yoruk - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Ekaterina Perelygina | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Alessandra Mazzola | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Melis Sezer | 7-65, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Joelle Steur | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Deborah Chiesa | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Aya El Aouni | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Jasmina Stoppel | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 3-6, 7-68, 2-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
18.01.24 3. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 0-6, 5-7 | detalj meča | |
16.01.24 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
15.01.24 1. kolo | vs. Selina Atay | 7-69, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Defne Aslanbas | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Ayla Aksu | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Melis Ayda Uyar | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Shenzhen - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Timea Babos | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
17.10.23 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 5-7, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W40 Pazardzhik - zemlja | ||||
19.09.23 1. kolo | vs. Ekaterina Maklakova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
18.09.23 kval. | vs. Chiara Girelli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Zinovia Vaneva | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W40 Skopje - zemlja | ||||
12.09.23 2. kolo | vs. Rina Saigo | 6-4, 4-6, 6-70 | detalj meča | |
11.09.23 1. kolo | vs. Anja Stankovic | 2-6, 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bydgoszcz - zemlja | ||||
23.08.23 1. kolo | vs. Valeriya Olyanovskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
16.08.23 1. kolo | vs. Anca Alexia Todoni | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Federica Di Sarra | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
30.07.23 1. kolo kval. | vs. Denisa Hindova | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Parnu - zemlja | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Laura Hietaranta | 4-6, 1-6 | detalj meča |