MEČ
20.01.21 | 1. kolo | Ekaterina Makarova (1996) | Daria Lopatetskaya | 0-6, 6-3, 7-5 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ekaterina Makarova (1996) | Daria Lopatetskaya | |
1. servis % | 70/94 (74%) | 78/104 (75%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 36/70 (51%) | 35/78 (45%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 10/24 (42%) | 17/26 (65%) |
Osvojene break-lopte | 7/20 (35%) | 7/20 (35%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 52/104 (50%) | 48/94 (51%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 98/198 (49%) | 100/198 (51%) |
Dvostruke pogreške | 4 | 5 |
Asovi |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
0-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-2 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-4 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-3 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-3 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 4-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-5 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Makarova (1996) | 5-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
6-5 | Daria Lopatetskaya | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
7-5 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Makarova (1996) vs. Daria Lopatetskaya - Međusobni mečevi
20.01.21 | 1. kolo | Ekaterina Makarova (1996) | Daria Lopatetskaya | 0-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Ekaterina Makarova (1996) form & Daria Lopatetskaya form
Ekaterina Makarova (1996) - Posljednji mečevi
W15 Campinas - zemlja | ||||
24.03.24 Finale | vs. Oana Gavrila | 2-6, 6-3, 1-6 | detalj meča | |
24.03.24 Polufinale | vs. Julieta Estable | 7-5, 6-76, 6-4 | detalj meča | |
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Victoria Bosio | 4-6, 6-4, 6-4 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Jaeda Daniel | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
19.03.24 1. kolo | vs. Fernanda Labrana | 4-6, 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W35 Santo - tvrda | ||||
14.03.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
13.03.24 2. kolo | vs. Victoria Flores | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
San Diego - tvrda | ||||
24.02.24 1. kolo kval. | vs. Rebecca Sramkova | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
Doha - tvrda | ||||
09.02.24 1. kolo kval. | vs. Timea Babos | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
Mumbai - tvrda | ||||
05.02.24 1. kolo | vs. Laura Pigossi | 1-6, 0-3, - Ekaterina Makarova (1996) - odustajanje | detalj meča | |
Hua Hin - tvrda | ||||
28.01.24 kval. | vs. Taylah Preston | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
27.01.24 1. kolo kval. | vs. Lidia Podgorichani | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
Melbourne - tvrda | ||||
09.01.24 1. kolo kval. | vs. Moyuka Uchijima | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W50 Bengaluru - tvrda | ||||
17.01.24 1. kolo | vs. Naho Sato | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
31.12.23 Finale | vs. Moyuka Uchijima | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.12.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-3, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
29.12.23 Četvrtfinale | vs. Saki Imamura | 4-6, 7-65, 6-1 | detalj meča | |
28.12.23 2. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
27.12.23 1. kolo | vs. Weronika Baszak | 6-2, 0-1, Weronika Baszak - odustajanje | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
24.12.23 Finale | vs. Sahaja Yamalapalli | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
23.12.23 Polufinale | vs. Diana Marcinkevica | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Vaidehi Chaudhari | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Shrivalli Rashmikaa Bhamidipaty | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Funa Kozaki | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
06.12.23 2. kolo | vs. Nigina Abduraimova | 0-6, 6-2, 2-6 | detalj meča | |
04.12.23 1. kolo | vs. Gergana Topalova | 6-0, 7-64 | detalj meča | |
Andorra - dvorana | ||||
28.11.23 1. kolo | vs. Dayana Yastremska | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W100 Valencia - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Irene Burillo Escorihuela | 3-6, 6-3, 3-6 | detalj meča | |
W40 Heraklion - zemlja | ||||
12.11.23 Finale | vs. Brenda Fruhvirtova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
11.11.23 Polufinale | vs. Lina Gjorcheska | 7-68, 6-3 | detalj meča |
Daria Lopatetskaya - Posljednji mečevi
W35 Antalya - zemlja | ||||
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Yesypchuk | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Alessia Popescu | 0-6, 0-1, - Daria Lopatetskaya - odustajanje | detalj meča | |
W15 Nasbypark - dvorana | ||||
05.11.23 Finale | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
04.11.23 Polufinale | vs. Iva Primorac | 6-3, 6-74, 7-66 | detalj meča | |
03.11.23 Četvrtfinale | vs. Lisa Zaar | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
02.11.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
31.10.23 1. kolo | vs. Marie Weckerle | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W25 Faro - tvrda | ||||
19.10.23 2. kolo | vs. Stephanie Judith Visscher | 5-7, 6-4, 0-4, - Daria Lopatetskaya - odustajanje | detalj meča | |
18.10.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 5-7, 6-4, 6-3 | detalj meča | |
16.10.23 kval. | vs. Selina Atay | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
15.10.23 2. kolo kval. | vs. Maria Garcia | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W25 Reims - dvorana | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
02.10.23 kval. | vs. Emmanuelle Girard | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Hanna Bougouffa | 5-7, 6-2, 10-3 | detalj meča | |
W25 Varna - zemlja | ||||
13.09.23 1. kolo | vs. Yasmine Mansouri | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.09.23 kval. | vs. Laura Boehner | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Katsiaryna Dubik | Katsiaryna Dubik - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
28.08.23 kval. | vs. Martina Spigarelli | 6-3, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Margherita Marcon | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
10.08.23 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 7-5, 6-74 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
08.08.23 kval. | vs. Timea Jaruskova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
07.08.23 2. kolo kval. | vs. Karolina Mrazikova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Manuela Mijovic | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W15 Eindhoven - zemlja | ||||
03.08.23 Četvrtfinale | vs. Matilda Mutavdzic | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
02.08.23 2. kolo | vs. Joy De Zeeuw | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
01.08.23 1. kolo | vs. Sarah Van Emst | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Nina Vargova | 2-6, 0-4, - Daria Lopatetskaya - odustajanje | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
15.05.23 2. kolo kval. | vs. Victoria Borodulina | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Bastad - zemlja | ||||
10.05.23 1. kolo | vs. Ipek Oz | 2-6, 1-6 | detalj meča |