MEČ
05.02.21 | Četvrtfinale | Ekaterina Kazionova | Nikola Breckova | 6-2, 4-6, 6-4 | W15 Shymkent | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Ekaterina Kazionova | Nikola Breckova | |
1. servis % | 50/87 (57%) | 57/88 (65%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 35/50 (70%) | 31/57 (54%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 15/37 (41%) | 12/31 (39%) |
Osvojene break-lopte | 7/10 (70%) | 5/8 (63%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 45/88 (51%) | 37/87 (43%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 95/175 (54%) | 80/175 (46%) |
Dvostruke pogreške | 10 | 3 |
Asovi | 3 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15 | ||
1-0 | Nikola Breckova | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 3-1 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 30-15 | ||
1-0 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 2-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-3 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 3-3 | |
0-0, 15-15, 30-40[BP] | ||
3-4 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15, 30-30, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-4 | |
0-0, 0-30 | ||
4-5 | Nikola Breckova | |
0-0, 0-15, 30-40 | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-40, 40-30[BP] | ||
1-0 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-0 | Nikola Breckova | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Kazionova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-2 | Nikola Breckova | |
0-0 | ||
Ekaterina Kazionova | 4-3 | |
0-0, A-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 5-4 | |
6-4 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Kazionova vs. Nikola Breckova - Međusobni mečevi
05.02.21 | Četvrtfinale | Ekaterina Kazionova | Nikola Breckova | 6-2, 4-6, 6-4 | detalj meča | W15 Shymkent | dvorana |
Ekaterina Kazionova form & Nikola Breckova form
Ekaterina Kazionova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
15.01.24 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Nikola Breckova - Posljednji mečevi
W15 Heraklion - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Sapfo Sakellaridi | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Emma Slavikova | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
19.03.24 kval. | vs. Stefanie Auer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Stella Kovacicova | 6-4, 7-67 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Ava Williamson | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
02.10.23 2. kolo kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
01.10.23 1. kolo kval. | vs. Sara Sarinova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Beatrice Ricci | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.23 1. kolo | vs. Greta Medeghini | 6-1, 6-73, 4-6 | detalj meča | |
W25 Trnava - dvorana | ||||
24.10.22 1. kolo kval. | vs. Yelyzaveta Kotliar | 2-6, 6-72 | detalj meča | |
W60 Trnava - dvorana | ||||
10.10.22 1. kolo kval. | vs. Stephanie Wagner | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
W60 Vrnjacka - zemlja | ||||
18.09.22 1. kolo kval. | vs. Christina Rosca | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Varna - zemlja | ||||
16.09.22 Četvrtfinale | vs. Elena Ruxandra Bertea | 2-6, 6-4, 6-78 | detalj meča | |
15.09.22 2. kolo | vs. Gebriela Mihaylova | 3-6, 6-1, 6-3 | detalj meča | |
14.09.22 1. kolo | vs. Nikol Palecek | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W25 Frydek - zemlja | ||||
06.09.22 kval. | vs. Martina Marusinova | 6-3, 2-6, 6-10 | detalj meča | |
05.09.22 2. kolo kval. | vs. Maja Bajorek | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W60 Prague - zemlja | ||||
28.08.22 1. kolo kval. | vs. Angelina Wirges | 6-75, 0-6 | detalj meča | |
W15 Bad - zemlja | ||||
25.08.22 2. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.08.22 1. kolo | vs. Maja Radenkovic | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W100 Grodzisk - tvrda | ||||
02.08.22 1. kolo | vs. Stefania Rogozinska Dzik | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
01.08.22 kval. | vs. Funa Kozaki | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
01.08.22 1. kolo kval. | vs. Magdalena Swierczynska | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Kottingbrunn - zemlja | ||||
27.07.22 1. kolo | vs. Federica Bilardo | 6-71, 4-6 | detalj meča | |
W60 Olomouc - zemlja | ||||
18.07.22 kval. | vs. Melanie Klaffner | 6-3, 5-7, 4-10 | detalj meča | |
17.07.22 1. kolo kval. | vs. Radka Zelnickova | 4-6, 6-3, 10-6 | detalj meča | |
W60 Ceska - zemlja | ||||
14.06.22 1. kolo | vs. Anna Turati | 1-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
13.06.22 kval. | vs. Dia Evtimova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
12.06.22 1. kolo kval. | vs. Denisa Pospisilova | 6-4, 6-2 | detalj meča |