MEČ
31.07.18 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Maria Krupenina | 6-2, 6-3 | Kazan | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Ekaterina Kazionova | Maria Krupenina | |
1. servis % | 38/67 (57%) | 34/50 (68%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 26/38 (68%) | 17/34 (50%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 13/29 (45%) | 2/16 (13%) |
Osvojene break-lopte | 6/10 (60%) | 2/8 (25%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 31/50 (62%) | 28/67 (42%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 70/117 (60%) | 47/117 (40%) |
Dvostruke pogreške | 9 | 10 |
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maria Krupenina | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Kazionova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-2 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Maria Krupenina | |
0-0, 0-15, 0-30, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-2 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
2-0 | Maria Krupenina | |
2-1 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Maria Krupenina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Maria Krupenina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Ekaterina Kazionova | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
03.03.01, 23 Godina
03.03.01, 23 Godina
Ekaterina Kazionova vs. Maria Krupenina - Međusobni mečevi
31.07.18 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Maria Krupenina | 6-2, 6-3 | detalj meča | Kazan | zemlja |
Ekaterina Kazionova form & Maria Krupenina form
Ekaterina Kazionova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
15.01.24 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Maria Krupenina - Posljednji mečevi
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
08.06.22 2. kolo | vs. Sopiko Tsitskishvili | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
06.06.22 kval. | vs. Liana Dvalishvili | 4-6, 6-2, 10-4 | detalj meča | |
W25 Tbilisi - tvrda | ||||
30.05.22 kval. | vs. Ekaterina Ovcharenko | 6-3, 0-6, 4-10 | detalj meča | |
29.05.22 1. kolo kval. | vs. Milena Gevorgyan | 6-4, 2-6, 10-7 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
18.05.22 1. kolo | vs. Yana Mogilnitskaya | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.05.22 1. kolo | vs. Giulia Carbonaro | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
27.04.22 1. kolo | vs. Sofiya Chursina | 7-5, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
21.04.22 2. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
20.04.22 1. kolo | vs. Iuliia Nikitina | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
19.01.22 1. kolo | vs. Darya Shauha | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
23.11.21 1. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 1-6, 6-1, 6-76 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
11.11.21 2. kolo | vs. Giorgia Pinto | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
09.11.21 1. kolo | vs. Flavie Brugnone | 2-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
03.11.21 1. kolo | vs. Eleni Christofi | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kazan - dvorana | ||||
13.10.21 1. kolo | vs. Alina Korneeva | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sozopol - tvrda | ||||
14.09.21 1. kolo | vs. Katarina Kuzmova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Almaty - tvrda | ||||
24.08.21 kval. | vs. Alisa Kummel | 1-6, 6-4, 2-10 | detalj meča | |
W15 Moscow - zemlja | ||||
22.07.21 2. kolo | vs. Eva Garkusha | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
21.07.21 1. kolo | vs. Daria Mishina | 2-6, 6-4, Daria Mishina - odustajanje | detalj meča | |
W60 Nur - tvrda | ||||
13.07.21 kval. | vs. Angelina Gabueva | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
12.07.21 1. kolo kval. | vs. Elizaveta Gnilozubova | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Nur - tvrda | ||||
05.07.21 kval. | vs. Yuliya Hatouka | 0-6, 0-3, - Maria Krupenina - odustajanje | detalj meča | |
W25 Kazan - tvrda | ||||
01.06.21 1. kolo | vs. Anna Ureke | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
31.05.21 kval. | vs. Arina Solomatina | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
30.05.21 1. kolo kval. | vs. Sofia Saitova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
18.05.21 1. kolo | vs. Shelly Bereznyak | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
14.04.21 1. kolo | vs. Margarita Ignatjeva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.04.21 kval. | vs. Yasmina Karimjanova | 5-7, 6-2, 10-8 | detalj meča | |
W15 Shymkent - zemlja | ||||
07.04.21 1. kolo | vs. Anhzelika Isaeva | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
06.04.21 kval. | vs. Larisa Bekmetova | 6-4, 6-3 | detalj meča |