MEČ
10.02.21 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Aruzhan Sagandikova | 6-2, 6-3 | W15 Shymkent | dvorana |
STATISTIKE MEČA
Ekaterina Kazionova | Aruzhan Sagandikova | |
1. servis % | 34/61 (56%) | 33/61 (54%) |
Osvojeni bodovi na 1.servis | 22/34 (65%) | 20/33 (61%) |
Osvojeni bodovi na 2.servis | 17/27 (63%) | 8/28 (29%) |
Osvojene break-lopte | 4/9 (44%) | 1/8 (13%) |
Osvojeni bodovi iz returna | 33/61 (54%) | 22/61 (36%) |
Osvojeni bodovi ukupno | 72/122 (59%) | 50/122 (41%) |
Dvostruke pogreške | 1 | 1 |
Asovi | 4 | 3 |
STATISTIKE MEČA
1 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Ekaterina Kazionova | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-2 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-30, 40-A[BP] | ||
3-2 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-2 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 30-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Ekaterina Kazionova | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40, 40-A | ||
Ekaterina Kazionova | 1-1 | |
0-0, 15-30, 40-A[BP] | ||
2-1 | Aruzhan Sagandikova | |
0-0, 15-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 3-2 | |
0-0, 0-15, 40-A[BP] | ||
Ekaterina Kazionova | 4-3 | |
0-0, A-40 | ||
6-3 |
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Ekaterina Kazionova vs. Aruzhan Sagandikova - Međusobni mečevi
10.02.21 | 1. kolo | Ekaterina Kazionova | Aruzhan Sagandikova | 6-2, 6-3 | detalj meča | W15 Shymkent | dvorana |
Ekaterina Kazionova form & Aruzhan Sagandikova form
Ekaterina Kazionova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Elena Malygina | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Victoria Mikhaylova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
12.03.24 1. kolo | vs. Yiming Dang | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 3-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Maria Mikhailova | 6-1, 5-7, 6-0 | detalj meča | |
W35 Gurugram - tvrda | ||||
01.03.24 Četvrtfinale | vs. Justina Mikulskyte | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
29.02.24 2. kolo | vs. Anastasia Gasanova | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Ekaterina Yashina | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
27.02.24 kval. | vs. Shria Atturu | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
26.02.24 2. kolo kval. | vs. Richa Dadasaheb Chougule | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W35 Sunderland - dvorana | ||||
15.01.24 kval. | vs. Eliz Maloney | 1-6, 6-71 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Jana Vanik | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W40 Navi - tvrda | ||||
27.12.23 1. kolo | vs. Vaidehi Chaudhari | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
25.12.23 kval. | vs. Kamilla Bartone | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
25.12.23 2. kolo kval. | vs. Farhat Aleen Qamar | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Solapur - tvrda | ||||
21.12.23 2. kolo | vs. Diana Marcinkevica | 3-6, 6-75 | detalj meča | |
20.12.23 1. kolo | vs. Pranjala Yadlapalli | 6-3, 3-6, 6-1 | detalj meča | |
18.12.23 kval. | vs. Priyanshi Bhandari | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
17.12.23 1. kolo kval. | vs. Abhaya Vemuri | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Lousada - dvorana | ||||
29.11.23 1. kolo | vs. Amandine Monnot | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
27.11.23 kval. | vs. Naima Karamoko | 2-6, 7-64, 11-9 | detalj meča | |
W15 Alcala - tvrda | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-76, 4-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Cristina Ramos Sierra | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Astrid Cirotte | 3-6, 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Sunderland - dvorana | ||||
02.11.23 2. kolo | vs. Barbora Palicova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
01.11.23 1. kolo | vs. Ulrikke Eikeri | 7-63, 7-61 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Bronte Murgett | 1-6, 7-64, 10-7 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Marelie Raath | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
23.10.23 kval. | vs. Bojana Marinkovic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Ipek Sakiroglu | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Aruzhan Sagandikova - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
13.03.24 1. kolo | vs. Alexandra Iordache | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Anastasiya Poplavska | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Polina Bakhmutkina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Monastir - tvrda | ||||
15.01.24 2. kolo kval. | vs. Marie Vogt | 2-6, 0-2, - Aruzhan Sagandikova - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
21.12.23 1. kolo | vs. Tilwith Di Girolami | 6-3, 0-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
13.12.23 1. kolo | vs. Milana Zhabrailova | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.12.23 kval. | vs. Stephanie Judith Visscher | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.12.23 2. kolo kval. | vs. Sofia Avataneo | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
06.12.23 1. kolo | vs. Mingge Xu | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Andreea Prisacariu | 2-6, 6-4, 0-6 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
31.10.23 kval. | vs. Anastasia Piangerelli | 6-76, 0-6 | detalj meča | |
30.10.23 2. kolo kval. | vs. Naomi Jackson | 6-1, Naomi Jackson - odustajanje | detalj meča | |
W25 Sharm - tvrda | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Zhibek Kulambayeva | 2-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.09.23 Finale | vs. Vaishnavi Adkar | 7-66, 6-0 | detalj meča | |
16.09.23 Polufinale | vs. Andre Lukosiute | 1-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
15.09.23 Četvrtfinale | vs. Laura Cilekova | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
14.09.23 2. kolo | vs. Elena Jamshidi | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Smriti Bhasin | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
07.09.23 2. kolo | vs. Margaux Komano | 4-6, 6-1, 4-6 | detalj meča | |
06.09.23 1. kolo | vs. Aaddi Gupta | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Kristiana Sidorova | 3-6, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Anna Sedysheva | 4-6, 7-64, 6-4 | detalj meča | |
17.08.23 1. kolo | vs. Wenfei Yu | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Ust - tvrda | ||||
13.08.23 Finale | vs. Ayumi Koshiishi | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
12.08.23 Polufinale | vs. Gozal Ainitdinova | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
11.08.23 Četvrtfinale | vs. Valery Gynina | 4-6, 6-3, 6-4 | detalj meča | |
10.08.23 2. kolo | vs. Daria Zelinskaya | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
09.08.23 1. kolo | vs. Sandugash Kenzhibayeva | 6-2, 6-4 | detalj meča |