MEČ
08.11.21 | 2. kolo kval. | Doroteja Petrovic | Susanna Giovanardi | 3-0, - odustajanje | W15 Heraklion | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Serbia
13.08.03, 20 Godina
13.08.03, 20 Godina
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Italy
03.07.99, 24 Godina
03.07.99, 24 Godina
Doroteja Petrovic vs. Susanna Giovanardi - Međusobni mečevi
08.11.21 | 2. kolo kval. | Doroteja Petrovic | Susanna Giovanardi | 3-0, Susanna Giovanardi - odustajanje | detalj meča | W15 Heraklion | zemlja |
Doroteja Petrovic form & Susanna Giovanardi form
Doroteja Petrovic - Posljednji mečevi
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Laskutova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
17.09.23 1. kolo kval. | vs. Mariia Masiianskaia | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.09.23 2. kolo kval. | vs. Nikol Palecek | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Ana Prso | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
05.09.23 1. kolo | vs. Magdalena Stoilkovska | 6-3, 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
27.08.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 0-6, - Doroteja Petrovic - odustajanje | detalj meča | |
W25 Vrnjacka - zemlja | ||||
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Darya Velikova | 6-3, 4-6, 8-10 | detalj meča | |
W25 Kursumlijska - zemlja | ||||
26.06.23 2. kolo kval. | vs. Dimitra Pavlou | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
25.06.23 1. kolo kval. | vs. Marija Djurasic | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
20.06.23 2. kolo kval. | vs. Ema Lina Picorusevic | 7-5, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
11.06.23 1. kolo kval. | vs. Anastasiya Zaparyniuk | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Lakshanya Vishwanath | 6-4, 3-6, 12-14 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
22.05.23 2. kolo kval. | vs. Gaia Parravicini | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-4, 4-6, 10-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Jovana Grujic | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
02.05.23 kval. | vs. Suana Tucakovic | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
01.05.23 2. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Mia Sarcev | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
23.04.23 1. kolo kval. | vs. Aleksandra Stevanovic | 2-6, 0-2, - Doroteja Petrovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Kursumlijska - zemlja | ||||
18.04.23 2. kolo kval. | vs. Clarissa Blomqvist | 1-6, 7-63, 7-10 | detalj meča | |
16.04.23 1. kolo kval. | vs. Tiffany William | Tiffany William - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Camilla Zanolini | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
13.03.23 2. kolo kval. | vs. Chiara Catini | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Nutsa Tsintsadze | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
05.03.23 1. kolo kval. | vs. Lidia Encheva | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W25 Antalya - zemlja | ||||
29.01.23 1. kolo kval. | vs. Tea Nikcevic | 2-6, - Doroteja Petrovic - odustajanje | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.23 2. kolo kval. | vs. Magdalena Stoilkovska | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
22.01.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Dement | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-3, 1-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Heraklion - zemlja | ||||
14.11.22 2. kolo kval. | vs. Laura Schaeder | 2-6, 2-6 | detalj meča |
Susanna Giovanardi - Posljednji mečevi
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Noa Liauw A Fong | 6-4, 6-75, 8-10 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Daria Zelinskaya | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.11.23 1. kolo kval. | vs. Anastasija Radojevic | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Margarita Skryabina | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Prokuplje - zemlja | ||||
26.06.22 1. kolo kval. | vs. Vanessa Ersoz | 6-1, 3-6, 5-10 | detalj meča | |
W25 Prokuplje - zemlja | ||||
20.06.22 2. kolo kval. | vs. Bojana Klincov | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
19.06.22 1. kolo kval. | vs. Simona Maksimovic | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Banja - zemlja | ||||
07.06.22 kval. | vs. Beatrice Ricci | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
06.06.22 2. kolo kval. | vs. Yvonna Zuffova | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
05.06.22 1. kolo kval. | vs. Kristina Samardzic (GER) | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W60 Rome - zemlja | ||||
16.05.22 1. kolo kval. | vs. Nuria Brancaccio | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.22 2. kolo kval. | vs. Laura Mair | 6-4, 5-7, 7-10 | detalj meča | |
27.03.22 1. kolo kval. | vs. Kate Zueva | 6-2, 2-2, Kate Zueva - odustajanje | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
23.03.22 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
09.03.22 1. kolo | vs. Mariia Tkacheva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
08.03.22 kval. | vs. Chihiro Takayama | 6-2, 1-1, Chihiro Takayama - odustajanje | detalj meča | |
07.03.22 2. kolo kval. | vs. Boyoung Jeong | 6-2, 0-6, 10-5 | detalj meča | |
06.03.22 1. kolo kval. | vs. Izabela Gabriela Novac | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.03.22 kval. | vs. Ikumi Yamazaki | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.02.22 2. kolo kval. | vs. Giulia Tedesco | 6-2, 3-6, 11-9 | detalj meča | |
27.02.22 1. kolo kval. | vs. Kristin Younes | 7-5, 2-6, 11-9 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
22.02.22 kval. | vs. Polina Iatcenko | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
21.02.22 2. kolo kval. | vs. Chao-Yi Wang | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
20.02.22 1. kolo kval. | vs. Tereza Dejnozkova | 7-64, 3-6, 10-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
08.11.21 2. kolo kval. | vs. Doroteja Petrovic | 0-3, - Susanna Giovanardi - odustajanje | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Zoe Hitt | - Susanna Giovanardi - nije odigrao(la/li/le) | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
17.08.21 kval. | vs. Zoe Hitt | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
16.08.21 2. kolo kval. | vs. Marija Semenistaja | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.08.21 1. kolo kval. | vs. Nadine Abid | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.04.21 1. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 3-6, 4-6 | detalj meča |