Turkey
10.10.02, 21 Godina
31635 $
10.10.02, 21 Godina
31635 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
02.06.96, 27 Godina
13046 $
02.06.96, 27 Godina
13046 $
Doga Turkmen vs. Maria Zotova - Međusobni mečevi
08.07.19 | kval. | Doga Turkmen | Maria Zotova | 3-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | W15 Tabarka | zemlja |
Doga Turkmen form & Maria Zotova form
Doga Turkmen - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Sonja Zhiyenbayeva | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Benedetta Ortenzi | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Siri Nyberg | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.04.24 1. kolo kval. | vs. Annemarie Lazar | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
11.04.24 2. kolo | vs. Ilay Yoruk | 3-6, 6-74 | detalj meča | |
10.04.24 1. kolo | vs. Ginevra Vallega Montebruno | 4-6, 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - odustajanje | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča |
Maria Zotova - Posljednji mečevi
W25 St. - zemlja | ||||
08.09.19 2. kolo kval. | vs. Alba Carrillo Marin | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
08.09.19 1. kolo kval. | vs. Kerstin Peckl | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W25 Vienna - zemlja | ||||
26.08.19 1. kolo kval. | vs. Liz Keller | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
26.08.19 2. kolo kval. | vs. Paula Arias Manjon | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Sezze - zemlja | ||||
29.07.19 1. kolo kval. | vs. Federica Sacco | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sandelfjord - zemlja | ||||
23.07.19 1. kolo | vs. Emilie Elde | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
08.07.19 1. kolo kval. | vs. Sylvie Zund | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
08.07.19 kval. | vs. Doga Turkmen | 6-3, 1-6, 9-11 | detalj meča | |
W15 Tabarka - zemlja | ||||
01.07.19 kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W25 Ystad - zemlja | ||||
17.06.19 1. kolo kval. | vs. Emily Arbuthnott | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
25.02.19 1. kolo kval. | vs. Misaki Matsuda | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
Dobrich - zemlja | ||||
16.09.18 1. kolo kval. | vs. Gabriela Lee | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
Las Palmas - zemlja | ||||
05.08.18 2. kolo kval. | vs. Ramu Ueda | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
04.08.18 1. kolo kval. | vs. Heranne Excellent | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
Parnu - zemlja | ||||
19.07.18 Četvrtfinale | vs. Merel Hoedt | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
18.07.18 2. kolo | vs. Alesya Yakubovich | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
17.07.18 1. kolo | vs. Alise Cernecka | 6-4, 1-6, 4-3, Alise Cernecka - odustajanje | detalj meča | |
Prokuplje - zemlja | ||||
02.07.18 kval. | vs. Bojana Klincov | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
01.07.18 1. kolo kval. | vs. Milana Zhabrailova | 3-6, 7-63, 6-2 | detalj meča | |
01.07.18 2. kolo kval. | vs. Milica Vujovic | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
Jablonec Nad - zemlja | ||||
26.06.18 1. kolo | vs. Magdalena Pantuckova | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
25.06.18 kval. | vs. Alexandra Silna | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
24.06.18 2. kolo kval. | vs. Nikola Breckova | 6-4, 3-6, 6-2 | detalj meča | |
23.06.18 1. kolo kval. | vs. Janika Kusy Alzugaray | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
Maribor - zemlja | ||||
11.06.18 kval. | vs. Jessica Bertoldo | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
10.06.18 2. kolo kval. | vs. Andra Maria Nitescu | 7-63, 7-63 | detalj meča | |
09.06.18 1. kolo kval. | vs. Sarah Pospischill | 6-3, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
12.05.18 1. kolo kval. | vs. Claudia Coppola | 3-6, - Maria Zotova - odustajanje | detalj meča | |
Hammamet - zemlja | ||||
08.05.18 1. kolo | vs. Denise-Antonela Stoica | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
Santa Margherita - zemlja | ||||
22.04.18 1. kolo kval. | vs. Elysia Bolton | 2-6, 3-6 | detalj meča |