MEČ
17.09.19 | kval. | Doga Turkmen | Jantje Tilbuerger | 1-6, 6-4, 10-6 | W15 Antalya | tvrda |
STATISTIKE MEČA
Turkey
10.10.02, 21 Godina
31635 $
10.10.02, 21 Godina
31635 $
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Doga Turkmen vs. Jantje Tilbuerger - Međusobni mečevi
17.09.19 | kval. | Doga Turkmen | Jantje Tilbuerger | 1-6, 6-4, 10-6 | detalj meča | W15 Antalya | tvrda |
Doga Turkmen form & Jantje Tilbuerger form
Doga Turkmen - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.03.24 2. kolo | vs. Chantal Sauvant | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
27.03.24 1. kolo | vs. Katarina Pavlechova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
20.03.24 1. kolo | vs. Denisa Hindova | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Alice Rame | 6-75, 1-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Natalija Senic | 4-6, 7-64, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-77, 5-7 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 7-66, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.01.24 kval. | vs. Marcelina Podlinska | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Anastasia Komkina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
28.01.24 1. kolo kval. | vs. Ana Martinez Vaquero | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.01.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
15.01.24 kval. | vs. Alessandra Mazzola | 1-6, 6-4, 4-6 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Iana Kravchenkova | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.11.23 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.11.23 2. kolo | vs. Anika Jaskova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
15.11.23 1. kolo | vs. Andjela Lazarevic | 6-4, 2-6, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Valeriya Yushchenko | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Selina Atay | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W25 Istanbul - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Anna Snigireva | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sibenik - zemlja | ||||
04.10.23 1. kolo | vs. Eleanor Baglow | 4-6, 0-3, - Doga Turkmen - odustajanje | detalj meča | |
W15 Buzau - zemlja | ||||
06.09.23 2. kolo | vs. Maria Sara Popa | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Alexia-Shara Iancu | 5-7, 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Brasov - zemlja | ||||
24.08.23 Četvrtfinale | vs. Anastasia Safta | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
23.08.23 2. kolo | vs. Nicole Fossa Huergo | 0-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
22.08.23 1. kolo | vs. Sabina Dadaciu | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
09.08.23 2. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
07.08.23 1. kolo | vs. Georgia Kalamaris | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W15 Tbilisi - tvrda | ||||
02.08.23 1. kolo | vs. Kristiana Sidorova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Marie Villet | 1-6, 6-75 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Camilla Zanolini | 1-6, 6-4, 3-6 | detalj meča |
Jantje Tilbuerger - Posljednji mečevi
W35 Naples - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo kval. | vs. Arina Gabriela Vasilescu | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Hilton - zemlja | ||||
29.09.23 Četvrtfinale | vs. Maria Florencia Urrutia | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
28.09.23 2. kolo | vs. Cristina Elena Tiglea | 6-4, 4-6, 6-3 | detalj meča | |
26.09.23 1. kolo | vs. Carolina Bohrer Martins | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Koge - zemlja | ||||
31.07.23 kval. | vs. Emma Kamper Malmkjaer | 6-74, 1-2, - Jantje Tilbuerger - odustajanje | detalj meča | |
W15 Vejle - zemlja | ||||
28.07.23 Četvrtfinale | vs. Hannah Viller Moller | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
27.07.23 2. kolo | vs. Julita Saner | 7-5, 6-0 | detalj meča | |
26.07.23 1. kolo | vs. Katharina Hering | 4-6, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Darmstadt - zemlja | ||||
19.07.23 1. kolo | vs. Alana Parnaby | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
18.07.23 kval. | vs. Anna Zyryanova | 7-63, 6-2 | detalj meča | |
17.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Petkovic | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25 Stuttgart - zemlja | ||||
04.07.23 kval. | vs. Lavinia Tanasie | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
03.07.23 1. kolo kval. | vs. Nina Radovanovic | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
29.06.23 2. kolo | vs. Caijsa Wilda Hennemann | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
28.06.23 1. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-4, 7-62 | detalj meča | |
W15 Kocevje - zemlja | ||||
10.06.23 Polufinale | vs. Anastasia Iamachkine | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
09.06.23 Četvrtfinale | vs. Enola Chiesa | 6-4, 7-61 | detalj meča | |
08.06.23 2. kolo | vs. Laura Mair | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
07.06.23 1. kolo | vs. Ingrid Vojcinakova | 6-2, 7-64 | detalj meča | |
W25 Troisdorf - zemlja | ||||
31.05.23 1. kolo | vs. Maria Herazo Gonzalez | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
29.05.23 kval. | vs. Margarita Ignatjeva | 6-1, 6-75, 10-4 | detalj meča | |
28.05.23 1. kolo kval. | vs. Katharina Rothacker | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Orlando - tvrda | ||||
24.01.23 kval. | vs. Sara Daavettila | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
23.01.23 1. kolo kval. | vs. Eleana Yu | 6-1, 1-6, 10-7 | detalj meča | |
W25 Boca - zemlja | ||||
17.01.23 kval. | vs. Maya Joint | 5-7, 2-6 | detalj meča | |
16.01.23 1. kolo kval. | vs. Laura Boehner | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W25 Naples - zemlja | ||||
10.01.23 kval. | vs. Makenna Jones | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
09.01.23 1. kolo kval. | vs. Emily Appleton | 7-63, 7-62 | detalj meča | |
W15 Champaign - tvrda | ||||
09.11.22 2. kolo | vs. Ashley Yeah | 6-3, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
08.11.22 1. kolo | vs. Chelsea Fontenel | 7-5, 7-5 | detalj meča |