MEČ
23.09.21 | 2. kolo | Diletta Cherubini | Anna Ureke | 1-0, - odustajanje | W15 Cairo | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Diletta Cherubini | Anna Ureke | |
Dvostruke pogreške | ||
Asovi | 1 | 0 |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Diletta Cherubini vs. Anna Ureke - Međusobni mečevi
23.11.23 | 2. kolo | Diletta Cherubini | Anna Ureke | 7-62, 6-77, 6-4 | detalj meča | W25 Bengaluru | zemlja |
23.09.21 | 2. kolo | Diletta Cherubini | Anna Ureke | 1-0, Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | W15 Cairo | zemlja |
Diletta Cherubini form & Anna Ureke form
Diletta Cherubini - Posljednji mečevi
W35 Santa - zemlja | ||||
26.03.24 1. kolo | vs. Anouk Koevermans | 3-6, 6-0, 2-6 | detalj meča | |
W35 Alaminos - zemlja | ||||
11.03.24 kval. | vs. Oksana Selekhmeteva | 6-72, 4-6 | detalj meča | |
10.03.24 1. kolo kval. | vs. Chantal Sauvant | 6-1, 7-5 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Tyra Caterina Grant | 3-6, 5-7 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Linda Sevcikova | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-4, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
29.02.24 2. kolo | vs. Oksana Selekhmeteva | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
28.02.24 1. kolo | vs. Noka Juric | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
19.12.23 1. kolo | vs. Valeriya Strakhova | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
W25 Nairobi - zemlja | ||||
13.12.23 2. kolo | vs. Martina Colmegna | 6-4, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
12.12.23 1. kolo | vs. Nagomi Higashitani | 6-3, 6-4 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
04.12.23 kval. | vs. Isabella Shinikova | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W15 Ahmedabad - tvrda | ||||
01.12.23 Četvrtfinale | vs. Tanisha Kashyap | - | detalj meča | |
30.11.23 2. kolo | vs. Demi Tran | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
29.11.23 1. kolo | vs. Dhara Bharat Thakor | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Lanlana Tararudee | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Anna Ureke | 7-62, 6-77, 6-4 | detalj meča | |
21.11.23 1. kolo | vs. Anastasia Sukhotina | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
09.11.23 2. kolo | vs. Samira De Stefano | 2-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
08.11.23 1. kolo | vs. Arianna Zucchini | 6-2, 7-63 | detalj meča | |
W25 Solarino - tepih | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 0-6, 1-3, - Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
27.09.23 1. kolo | vs. Ekaterine Gorgodze | 2-6, 2-4, - Diletta Cherubini - odustajanje | detalj meča | |
W25 Santa - zemlja | ||||
22.09.23 Četvrtfinale | vs. Katharina Hobgarski | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
21.09.23 2. kolo | vs. Tina Nadine Smith | 7-64, 4-6, 7-66 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Denise Valente | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
W25 Zaragoza - zemlja | ||||
07.09.23 Četvrtfinale | vs. Guillermina Naya | 7-64, 4-6, 2-6 | detalj meča | |
06.09.23 2. kolo | vs. Laura Hietaranta | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
05.09.23 1. kolo | vs. Maileen Nuudi | 4-0, Maileen Nuudi - odustajanje | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
01.09.23 2. kolo | vs. Angela Fita Boluda | 5-7, 5-7 | detalj meča |
Anna Ureke - Posljednji mečevi
W50 Antalya - zemlja | ||||
16.01.24 1. kolo | vs. Tianmi Mi | 6-1, 0-6, 2-6 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Gio Jang | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Krystyna Pochtovyk | 6-2, 7-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 3. kolo | vs. Maria Sara Popa | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
11.01.24 2. kolo | vs. Nika Radisic | 2-6, 6-2, 6-3 | detalj meča | |
08.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
W25 Bengaluru - zemlja | ||||
23.11.23 2. kolo | vs. Diletta Cherubini | 6-72, 7-67, 4-6 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Sonal Patil | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Montpellier - zemlja | ||||
03.07.23 kval. | vs. Jenny Lim | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
02.07.23 1. kolo kval. | vs. Alyssa Reguer | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W40 Ystad - zemlja | ||||
19.06.23 1. kolo kval. | vs. Johanne Svendsen | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W60 Biarritz - zemlja | ||||
14.06.23 1. kolo | vs. Katarzyna Kawa | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
13.06.23 kval. | vs. Evita Ramirez | 6-76, 6-4, 6-2 | detalj meča | |
12.06.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W40 Otocec - zemlja | ||||
23.05.23 1. kolo | vs. Seone Mendez | 4-6, 0-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
22.05.23 kval. | vs. Laura Svatikova | 7-67, 7-66 | detalj meča | |
21.05.23 1. kolo kval. | vs. Karin Dirnbek | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Bodrum - zemlja | ||||
17.05.23 1. kolo | vs. Berfu Cengiz | 6-0, 2-6, 3-6 | detalj meča | |
16.05.23 kval. | vs. Defne Cirpanli | 6-4, 6-0 | detalj meča | |
15.05.23 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
15.04.23 Četvrtfinale | vs. Valeriya Strakhova | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
13.04.23 2. kolo | vs. Caroline Romeo | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
12.04.23 1. kolo | vs. Hoziane Kitambala | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bujumbura - zemlja | ||||
07.04.23 Četvrtfinale | vs. Alice Robbe | 0-6, 1-4, - Anna Ureke - odustajanje | detalj meča | |
06.04.23 1. kolo | vs. Chiraz Bechri | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
06.04.23 2. kolo | vs. Jasmijn Gimbrere | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
23.03.23 2. kolo | vs. Fabienne Gettwart | 1-6, 6-1, 1-6 | detalj meča | |
22.03.23 1. kolo | vs. Alyssa Reguer | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Heraklion - zemlja | ||||
16.03.23 2. kolo | vs. Shavit Kimchi | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
14.03.23 1. kolo | vs. Maria Eleni Poulka | 6-0, 6-2 | detalj meča |