MEČ
02.05.22 | 2. kolo kval. | Diana Martynov | Vasanti Shinde | 6-2, 6-4 | W25+H Tossa | tepih |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
India
15.02.97, 27 Godina
13687 $
15.02.97, 27 Godina
13687 $
Diana Martynov vs. Vasanti Shinde - Međusobni mečevi
02.05.22 | 2. kolo kval. | Diana Martynov | Vasanti Shinde | 6-2, 6-4 | detalj meča | W25+H Tossa | tepih |
Diana Martynov form & Vasanti Shinde form
Diana Martynov - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
23.04.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
18.04.24 2. kolo | vs. Sada Nahimana | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
17.04.24 1. kolo | vs. Diana Demidova | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
W75 Croissy - dvorana | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - odustajanje | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | detalj meča |
Vasanti Shinde - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
18.03.24 2. kolo kval. | vs. Martina Puvill | 7-5, 2-6, 8-10 | detalj meča | |
17.03.24 1. kolo kval. | vs. Patricia Rodriguez Carretero | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W50 Porto - dvorana | ||||
29.01.24 kval. | vs. Radka Zelnickova | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Alessandra Mazzola | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 1. kolo | vs. Carmen Andreea Herea | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Defne Cirpanli | 1-6, 6-1, 11-9 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Christine Junge-Ilges | 4-6, 6-4, 11-9 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Sarah Beth Grey | 2-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Saint - zemlja | ||||
04.09.23 kval. | vs. Tatiana Pieri | 0-6, 1-6 | detalj meča | |
03.09.23 1. kolo kval. | vs. Naia Mercadier | 7-63, 6-1 | detalj meča | |
W25 Bistrita - zemlja | ||||
14.08.23 2. kolo kval. | vs. Evelyne Atticia Tiron | 6-75, 6-3, 9-11 | detalj meča | |
13.08.23 1. kolo kval. | vs. Matea Roki | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
W25 Osijek - zemlja | ||||
06.08.23 1. kolo kval. | vs. Jana Bojovic | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Figueira - tvrda | ||||
22.07.23 1. kolo kval. | vs. Anna Kubareva | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
16.07.23 1. kolo kval. | vs. Emilie Lindh Gallagher | 0-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
W25 Madrid - tvrda | ||||
05.06.23 2. kolo kval. | vs. Viktoriia Dema | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
04.06.23 1. kolo kval. | vs. Alexia Gonzalez Galino | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W25 Platja - zemlja | ||||
08.05.23 2. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
07.05.23 1. kolo kval. | vs. Ananya Vartak | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
W25+H Tossa - tepih | ||||
02.05.23 1. kolo | vs. Nahia Berecoechea | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
01.05.23 kval. | vs. Esther Lopez Alcaraz | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
30.04.23 1. kolo kval. | vs. Cristina Rodriguez Duenas | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W80 Zaragoza - zemlja | ||||
10.04.23 1. kolo kval. | vs. Lucia Cortez Llorca | 6-2, 1-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
05.04.23 1. kolo | vs. Carmen Lopez Martinez | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
05.04.23 2. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 2-6 | detalj meča | |
03.04.23 kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-3, 6-74, 10-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
19.03.23 1. kolo kval. | vs. Alice Rame | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Palmanova - zemlja | ||||
12.03.23 1. kolo kval. | vs. Daniela Seguel | 4-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Porto - dvorana | ||||
05.02.23 1. kolo kval. | vs. Matilde Jorge | 5-7, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W40 Bhopal - tvrda | ||||
15.01.23 1. kolo kval. | vs. Ksenia Zaytseva | 1-6, 0-6 | detalj meča |