MEČ
24.01.22 | 2. kolo kval. | Diana Martynov | Lucia Cortez Llorca | 7-5, 6-4 | W25 Manacor | tvrda |
STATISTIKE MEČA
INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Diana Martynov vs. Lucia Cortez Llorca - Međusobni mečevi
24.01.22 | 2. kolo kval. | Diana Martynov | Lucia Cortez Llorca | 7-5, 6-4 | detalj meča | W25 Manacor | tvrda |
Diana Martynov form & Lucia Cortez Llorca form
Diana Martynov - Posljednji mečevi
W75 Croissy - dvorana | ||||
27.03.24 2. kolo | vs. Arina Rodionova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
26.03.24 1. kolo | vs. Nina Radovanovic | 3-6, 7-5, 6-4 | detalj meča | |
25.03.24 kval. | vs. Victoria Mboko | 6-4, 4-6, 6-4 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Marine Szostak | 6-0, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Helena Buchwald | 5-7, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Lena Thomas Iglesias | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Monastir - tvrda | ||||
09.03.24 Polufinale | vs. Mara Guth | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
08.03.24 Četvrtfinale | vs. Saoirse Breen | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
07.03.24 2. kolo | vs. Eliessa Vanlangendonck | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Alexa Volkov | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W50 Macon - dvorana | ||||
26.02.24 kval. | vs. Kira Pavlova | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
25.02.24 1. kolo kval. | vs. Laia Petretic | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W75 Altenkirchen - tepih | ||||
12.02.24 kval. | vs. Kathleen Kanev | 0-6, 4-6 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Mara Guth | 6-3, 4-6, 6-2 | detalj meča | |
W75 Grenoble - dvorana | ||||
05.02.24 kval. | vs. Emily Appleton | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Sandy Marti | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W75 Andrezieux - dvorana | ||||
31.01.24 1. kolo | vs. Tereza Martincova | 4-6, 1-6 | detalj meča | |
30.01.24 kval. | vs. Martha Matoula | 6-0, 2-6, 6-3 | detalj meča | |
29.01.24 1. kolo kval. | vs. Flavie Brugnone | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W25 Monastir - tvrda | ||||
09.12.23 Polufinale | vs. Ayla Aksu | 3-6, 6-4, 3-6 | detalj meča | |
08.12.23 Četvrtfinale | vs. Andreea Prisacariu | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
07.12.23 2. kolo | vs. Anastasia Kulikova | 6-1, 2-0, Anastasia Kulikova - odustajanje | detalj meča | |
06.12.23 1. kolo | vs. Zixuan Zeng | 7-5, 6-4 | detalj meča | |
05.12.23 kval. | vs. Martina Spigarelli | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
04.12.23 2. kolo kval. | vs. Hannah Mikha | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W60 Nantes - dvorana | ||||
31.10.23 1. kolo | vs. Francesca Curmi | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
30.10.23 kval. | vs. Mathilde Ngijol-Carre | 7-65, 5-7, 6-3 | detalj meča | |
29.10.23 1. kolo kval. | vs. Astrid Cirotte | 6-2, 6-2 | detalj meča | |
W80 Poitiers - dvorana | ||||
25.10.23 1. kolo | vs. Elsa Jacquemot | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W25+H Cherbourg - dvorana | ||||
20.10.23 Četvrtfinale | vs. Alice Robbe | 4-6, 6-2, 3-6 | detalj meča |
Lucia Cortez Llorca - Posljednji mečevi
W15 Sabadell - zemlja | ||||
22.03.24 Četvrtfinale | vs. Joelle Steur | 2-6, 1-6 | detalj meča | |
21.03.24 2. kolo | vs. Mihaela Djakovic | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Sara Dols | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
18.10.23 1. kolo | vs. Barbora Palicova | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
W40 Quinta - tvrda | ||||
08.10.23 1. kolo kval. | vs. Ines Ibbou | 4-6, 6-3, 6-74 | detalj meča | |
W40 Lisbon - zemlja | ||||
05.10.23 2. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 7-64, 5-7, 4-6 | detalj meča | |
04.10.23 1. kolo | vs. Andrea Lazaro Garcia | 5-7, 6-2, 6-1 | detalj meča | |
W25 Ceuta - tvrda | ||||
21.09.23 2. kolo | vs. Kira Pavlova | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
20.09.23 1. kolo | vs. Judith Perello Saavedra | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
14.09.23 2. kolo | vs. Celine Naef | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.09.23 1. kolo | vs. Audrey Albie | 7-64, 7-5 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
06.09.23 1. kolo | vs. Natalia Szabanin | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
05.09.23 kval. | vs. Lara Schmidt | 6-1, 6-1 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Sofia Milatova | 7-5, 6-3 | detalj meča | |
W25 Trieste - zemlja | ||||
30.08.23 1. kolo | vs. Iva Primorac | 1-6, 6-4, 5-7 | detalj meča | |
W25 Ourense - tvrda | ||||
19.08.23 Polufinale | vs. Lesley Pattinama Kerkhove | 3-6, 0-6 | detalj meča | |
18.08.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Reyngold | 3-6, 6-1, 6-1 | detalj meča | |
17.08.23 2. kolo | vs. Ivonne Cavalle-Reimers | 3-6, 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.08.23 1. kolo | vs. Maria Bondarenko | 2-6, 6-2, 7-65 | detalj meča | |
W100 Maspalomas - zemlja | ||||
08.08.23 1. kolo | vs. Irina Maria Bara | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W60 Cordenons - zemlja | ||||
01.08.23 1. kolo | vs. Ines Ibbou | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Vitoria - tvrda | ||||
21.07.23 Četvrtfinale | vs. Alexandra Eala | 2-6, 6-4, 2-6 | detalj meča | |
20.07.23 2. kolo | vs. Oceane Dodin | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
19.07.23 1. kolo | vs. Lucia Llinares Domingo | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
W25 Don - tepih | ||||
12.07.23 1. kolo | vs. Tamira Paszek | 5-7, 7-65, 4-6 | detalj meča | |
W25 Getxo - zemlja | ||||
08.07.23 Polufinale | vs. Seone Mendez | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
07.07.23 Četvrtfinale | vs. Diletta Cherubini | 1-6, 6-4, 6-0 | detalj meča | |
05.07.23 2. kolo | vs. Mercedes Aristegui | 2-6, 6-3, 7-5 | detalj meča | |
04.07.23 1. kolo | vs. Martyna Kubka | 6-4, 6-77, 6-3 | detalj meča | |
Valencia - zemlja | ||||
10.06.23 1. kolo kval. | vs. Lea Boskovic | 3-6, 1-6 | detalj meča |