MEČ
30.11.20 | 2. kolo kval. | Diana Demidova | Laure Line Glaude | 7-62, 6-1 | W15 Antalya | zemlja |
STATISTIKE MEČA
Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Belgium
26.08.01, 22 Godina
26.08.01, 22 Godina
Diana Demidova vs. Laure Line Glaude - Međusobni mečevi
30.11.20 | 2. kolo kval. | Diana Demidova | Laure Line Glaude | 7-62, 6-1 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Diana Demidova form & Laure Line Glaude form
Diana Demidova - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Diana Martynov | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - odustajanje | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detalj meča |
Laure Line Glaude - Posljednji mečevi
W15 Wanfercee - zemlja | ||||
22.08.21 1. kolo kval. | vs. Lilly Elida Haseth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Erwitte - zemlja | ||||
16.08.21 1. kolo kval. | vs. Helene Pellicano | 0-6, 0-6 | detalj meča | |
W25 Koksijde - zemlja | ||||
08.08.21 1. kolo kval. | vs. Alice Robbe | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Knokke - zemlja | ||||
26.07.21 2. kolo kval. | vs. Chiara Tomasetti | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
25.07.21 1. kolo kval. | vs. Min Chae Kim | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Amarante - tvrda | ||||
19.07.21 2. kolo kval. | vs. Lisa Zaar | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
W15 Almada - tvrda | ||||
13.07.21 1. kolo | vs. Leonor Oliveira | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.07.21 kval. | vs. Ana Filipa Santos | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
11.07.21 1. kolo kval. | vs. Alexandra Silva | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Alkmaar - zemlja | ||||
20.06.21 1. kolo kval. | vs. Demi Tran | 5-7, 0-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
28.03.21 1. kolo kval. | vs. Haine Ogata | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
21.03.21 1. kolo kval. | vs. Olga Helmi | 1-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.21 1. kolo kval. | vs. Anhzelika Isaeva | 0-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.02.21 1. kolo kval. | vs. Nana Kawagishi | 5-7, 7-5, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.21 1. kolo kval. | vs. Lia Karatancheva | 7-5, 4-6, 4-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.01.21 1. kolo kval. | vs. Anja Wildgruber | 6-74, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
17.01.21 1. kolo kval. | vs. Alica Rusova | 1-6, 6-3, 5-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
10.01.21 1. kolo kval. | vs. Tania Munteanu | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
22.12.20 kval. | vs. Stefana Lazar | 6-3, 4-6, 5-10 | detalj meča | |
21.12.20 2. kolo kval. | vs. Eva Marie Echeverri Erk | 6-1, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.12.20 1. kolo kval. | vs. Beatris Spasova | 6-2, 1-6, 7-10 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.20 2. kolo kval. | vs. Diana Demidova | 6-72, 1-6 | detalj meča | |
29.11.20 1. kolo kval. | vs. Tanika Tyra Panaino | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
15.11.20 1. kolo kval. | vs. Maria Navarro Oliva | 3-6, 6-73 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
10.11.20 kval. | vs. Polina Bakhmutkina | 0-6, 6-3, 7-10 | detalj meča | |
09.11.20 2. kolo kval. | vs. Aya El Sayed | 7-5, 7-5 | detalj meča | |
08.11.20 1. kolo kval. | vs. Marian Gomez Pezuela Cano | 7-65, 6-2 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
01.11.20 1. kolo kval. | vs. Polina Gubina | 1-6, 3-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
26.10.20 1. kolo kval. | vs. Noel Saidenova | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Sharm - tvrda | ||||
19.10.20 1. kolo kval. | vs. Lian Tran | 4-6, 2-6 | detalj meča |