Država
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Datum rođenja
Visina
Težina
Profi od
Igra
Pozicija na ljestvici
Bodovi
Premije
Russia
12.01.02, 22 Godina
12.01.02, 22 Godina
Diana Demidova vs. Eva Garkusha - Međusobni mečevi
06.02.24 | kval. | Diana Demidova | Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detalj meča | W35 Antalya | zemlja |
27.04.23 | 2. kolo | Diana Demidova | Eva Garkusha | 4-6, 6-4, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
18.05.21 | kval. | Diana Demidova | Eva Garkusha | 6-1, 6-2 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Diana Demidova form & Eva Garkusha form
Diana Demidova - Posljednji mečevi
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - odustajanje | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detalj meča | |
16.01.24 1. kolo | vs. Fiona Ganz | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
15.01.24 kval. | vs. Alexia Iulia Marginean | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Vanja Gudelj | 6-1, 6-2 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
08.01.24 1. kolo | vs. Claudia Hoste Ferrer | 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.12.23 Polufinale | vs. Anastasia Safta | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
22.12.23 Četvrtfinale | vs. Ekaterina Ivanova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
21.12.23 2. kolo | vs. Bianca Elena Barbulescu | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
19.12.23 1. kolo | vs. Karine Sarkisova | 6-2, 6-2 | detalj meča |
Eva Garkusha - Posljednji mečevi
W15 Karaganda - dvorana | ||||
14.03.24 2. kolo | vs. Eunhye Lee | 4-6, 7-5, 4-6 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Zoziya Kardava | 6-3, 5-7, 7-5 | detalj meča | |
W15 Karaganda - dvorana | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Yaroslava Bartashevich | 3-6, 2-6 | detalj meča | |
05.03.24 1. kolo | vs. Tatyana Nikolenko | 2-6, 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Mayuka Aikawa | 7-5, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Isabella Barrera Aguirre | 6-74, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
06.02.24 kval. | vs. Diana Demidova | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Ilay Yoruk | 6-4, 7-5 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Marcelina Podlinska | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W35 Sharm - tvrda | ||||
30.01.24 kval. | vs. Kamilla Bartone | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
29.01.24 2. kolo kval. | vs. Alisa Vasileva | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
23.01.24 kval. | vs. Margarita Skryabina | 3-6, 7-5, 6-10 | detalj meča | |
22.01.24 2. kolo kval. | vs. Masha Lazarenko | 6-1, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
14.01.24 1. kolo kval. | vs. Edda Mamedova | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
11.01.24 2. kolo | vs. Ilinca Dalina Amariei | 2-6, 3-6 | detalj meča | |
11.01.24 1. kolo | vs. Vanja Gudelj | 6-0, 6-4 | detalj meča | |
08.01.24 kval. | vs. Darya Velikova | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
07.01.24 1. kolo kval. | vs. Leticia Matuszewski | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W100 Dubai - tvrda | ||||
03.12.23 1. kolo kval. | vs. Diletta Cherubini | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
30.11.23 2. kolo | vs. Yujin Ahn | 5-7, 7-63, 2-6 | detalj meča | |
28.11.23 1. kolo | vs. Haine Ogata | 7-65, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
24.11.23 Četvrtfinale | vs. Vittoria Modesti | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
23.11.23 2. kolo | vs. Madelief Hageman | 7-5, 6-1 | detalj meča | |
22.11.23 1. kolo | vs. Valerija Maija Kargina | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
21.11.23 kval. | vs. Luisa Hrda | 6-0, 6-2 | detalj meča | |
20.11.23 2. kolo kval. | vs. Meryem Alexandra Guener | 7-5, 6-2 | detalj meča | |
19.11.23 1. kolo kval. | vs. Mile Cibulskyte | 6-0, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
14.11.23 2. kolo kval. | vs. Ines Faltinger | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
14.11.23 kval. | vs. Zoziya Kardava | 6-1, 5-7, 6-10 | detalj meča | |
12.11.23 1. kolo kval. | vs. Lorraine Lissmann | 2-0, Lorraine Lissmann - odustajanje | detalj meča |