INFO: kliknite na ime igrača za prikaz njegovih detaljnih statistika
Diana Demidova vs. Adrienn Nagy - Međusobni mečevi
06.04.21 | kval. | Diana Demidova | Adrienn Nagy | 6-2, 7-5 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
06.01.21 | 1. kolo | Adrienn Nagy | Diana Demidova | 6-3, 6-3 | detalj meča | W15 Antalya | zemlja |
Diana Demidova form & Adrienn Nagy form
Diana Demidova - Posljednji mečevi
W35 Hammamet - zemlja | ||||
25.04.24 1. kolo | vs. Sada Nahimana | 0-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
22.04.24 kval. | vs. Elena Korokozidi | 2-6, 6-4, 10-5 | detalj meča | |
21.04.24 2. kolo kval. | vs. Wei Zheng | 6-0, 6-1 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
17.04.24 1. kolo | vs. Diana Martynov | 5-7, 5-7 | detalj meča | |
16.04.24 kval. | vs. Ruien Zhang | 3-6, 7-5, 10-7 | detalj meča | |
15.04.24 2. kolo kval. | vs. Elizaveta Demidova | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
09.04.24 1. kolo | vs. Tiphanie Lemaitre | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Hammamet - zemlja | ||||
03.04.24 1. kolo | vs. Carlota Martinez Cirez | 3-6, 6-3, 4-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
27.03.24 1. kolo | vs. Daria Egorova | 3-6, 1-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
21.03.24 2. kolo | vs. Luna Vujovic | 1-6, 6-2, 0-6 | detalj meča | |
20.03.24 1. kolo | vs. Denise Valente | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Denisa Hindova | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Aurora Zantedeschi | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Martina Marusinova | 6-4, 6-1 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
06.03.24 1. kolo | vs. Basak Eraydin | 1-6, 7-63, 3-6 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
28.02.24 1. kolo | vs. Alexandra Shubladze | 6-3, 3-6, 3-6 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
21.02.24 1. kolo | vs. Sebastianna Scilipoti | 2-6, 2-6 | detalj meča | |
20.02.24 kval. | vs. Amarissa Kiara Toth | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
19.02.24 2. kolo kval. | vs. Doga Turkmen | 7-67, 7-5 | detalj meča | |
18.02.24 1. kolo kval. | vs. Ekaterina Burenina | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
15.02.24 kval. | vs. Sebastianna Scilipoti | 5-7, 1-6 | detalj meča | |
12.02.24 2. kolo kval. | vs. Karine Sarkisova | 7-5, 4-6, 10-3 | detalj meča | |
11.02.24 1. kolo kval. | vs. Daria Remetean | 5-1, Daria Remetean - odustajanje | detalj meča | |
W35 Antalya - zemlja | ||||
07.02.24 1. kolo | vs. Ylena In-Albon | 3-6, 3-6 | detalj meča | |
06.02.24 kval. | vs. Eva Garkusha | 6-4, 6-2 | detalj meča | |
05.02.24 2. kolo kval. | vs. Emily Webley-Smith | 6-3, 6-3 | detalj meča | |
04.02.24 1. kolo kval. | vs. Zeynep Ilker | 6-1, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
01.02.24 2. kolo | vs. Amarissa Kiara Toth | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
31.01.24 1. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-4, 6-4 | detalj meča | |
W50 Antalya - zemlja | ||||
17.01.24 2. kolo | vs. Guiomar Zuleta De Reales | 5-7, 3-6 | detalj meča |
Adrienn Nagy - Posljednji mečevi
W15 Telde - zemlja | ||||
19.04.24 Četvrtfinale | vs. Joelle Steur | 5-7, 7-5, 2-6 | detalj meča | |
18.04.24 2. kolo | vs. Cristina Diaz Adrover | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
16.04.24 1. kolo | vs. Martina Puvill | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
Billie Jean - zemlja | ||||
13.04.24 Rubber 1 | vs. Cagla Buyukakcay | 4-6, 5-7 | detalj meča | |
12.04.24 Rubber 1 | vs. Lea Nilsson | 6-3, 6-2 | detalj meča | |
10.04.24 Rubber 1 | vs. Johanne Svendsen | 2-6, 4-6 | detalj meča | |
09.04.24 Rubber 1 | vs. Sinja Kraus | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
08.04.24 Rubber 1 | vs. Gergana Topalova | 7-5, 7-64 | detalj meča | |
W15 Telde - zemlja | ||||
05.04.24 Polufinale | vs. Ariana Geerlings | 1-6, 5-7 | detalj meča | |
05.04.24 Četvrtfinale | vs. Annelin Bakker | 5-7, 6-2, 7-61 | detalj meča | |
04.04.24 2. kolo | vs. Lucie Pawlak | 6-2, 6-1 | detalj meča | |
02.04.24 1. kolo | vs. Andrea Palazon | 6-3, 6-0 | detalj meča | |
W50 Murska - dvorana | ||||
25.03.24 kval. | vs. Lara Schmidt | 3-6, 4-6 | detalj meča | |
24.03.24 1. kolo kval. | vs. Moni Potrc | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
16.03.24 Polufinale | vs. Denislava Glushkova | 6-4, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
15.03.24 Četvrtfinale | vs. Basak Eraydin | 6-3, 6-1 | detalj meča | |
14.03.24 2. kolo | vs. Tamara Sramkova | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
13.03.24 1. kolo | vs. Julia Ronney | 6-2, 6-3 | detalj meča | |
W15 Antalya - zemlja | ||||
07.03.24 2. kolo | vs. Tyra Caterina Grant | 1-6, 0-6 | detalj meča | |
06.03.24 1. kolo | vs. Julia Stamatova | 6-2, 6-0 | detalj meča | |
W50 Trnava - dvorana | ||||
27.02.24 kval. | vs. Ylona-Georgiana Ghioroaie | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
26.02.24 1. kolo kval. | vs. Maria Bondarenko | 6-2, 6-4 | detalj meča | |
W15 Manacor - tvrda | ||||
14.02.24 1. kolo | vs. Matilde Jorge | 4-6, 4-6 | detalj meča | |
W60 Glasgow - dvorana | ||||
22.10.23 1. kolo kval. | vs. Estelle Cascino | 6-1, 1-6, 4-6 | detalj meča | |
W100 Shrewsbury - dvorana | ||||
16.10.23 kval. | vs. Kathleen Kanev | 4-6, 2-6 | detalj meča | |
15.10.23 1. kolo kval. | vs. Ranah Akua Stoiber | 5-7, 6-3, 6-3 | detalj meča | |
W40 Kursumlijska - zemlja | ||||
24.09.23 1. kolo kval. | vs. Fabienne Gettwart | 2-6, 7-5, 3-6 | detalj meča | |
W80 Le - tvrda | ||||
10.09.23 1. kolo kval. | vs. Julia Stusek | 4-6, 3-6 | detalj meča | |
W60 Vienna - zemlja | ||||
05.09.23 kval. | vs. Polona Hercog | 1-6, 6-70 | detalj meča | |
04.09.23 1. kolo kval. | vs. Martina Okalova | 6-2, 6-2 | detalj meča |